690 680 960

Specjalna aplikacja sprawdzi, czy mieszkańcy nie oszukują płacąc za śmieci

Urzędnicy z Łęcznej szacują, że nawet kilkuset mieszkańców może składać niezgodne z prawdą deklaracje śmieciowe. Dlatego też nawiązali współpracę ze Świdnikiem i stworzoną tam aplikację zastosują u siebie.

17 komentarzy

 1. Taka wspaniała inwigilacja dla dobra mieszkańców i społeczeństwa. Może by tak obciążyć producentów którym nie opłaca się robić opakowań ekologicznych podlegających biodegradacji. Przepraszam lobby korporacyjne do tego nie dopuści.

  • A oni wspaniałomyślnie zamiast wyciągać zyski będą dokładać ze swoich do opakowań pseudoeco ?? Wiadome że ze wszystko i tak zapłaci nabywca.

  • Ja się pytam gdzie są antymaseczkowcy ????????? Tu jest ewidentnie łamane prawo do wolności gdzie protesty ?

   • Zachowujesz się dokładnie jak kretyn który chce oczernić kogoś żeby obniżyć ważność jego słów. Każdy kto ma troszeczkę rozumu od razu zrozumie o co ci chodzi i do czego zmierzasz. Pewnie jakiś ciemny patol ci przyklaśnie ale to wszystko na co możesz liczyć. Pora się wysilić bardziej ale pewnie to dla ciebie za wysoki level.

 2. Rozbój w biały dzień! My płacimy za opakowania A oni robią na tym potężne pieniądze. Nawet pracowników do sortowania już nie chcą przyjmować tylko czysty zysk. I jeszcze musimy im dopłacać do biznesu. Banda haraczystów.

 3. Gestapo czuwa

 4. Jakim prawem dane o pobieraniu 500+ są komukolwiek bezprawnie przekazywane , dobry adwokat i gmina beknie obowiązuje RODO

 5. Jakson abyś się nie przejechał …wyborcy pamiętają , przekazywanie bezprawnie danych jest karane Gmina zamiast zyskać może mieć zarzuty bezprawnego przekazania danych!

 6. Strzygą baranów jak mogą . Przekręt na śmieci to mistrzostwo świata w wyciąganiu pieniędzy od obywateli.

 7. Haracz pobierany za śmieci jest skandalicznie wysoki ale jak ktoś mieszka w domu gdzie płaci się dużo więcej, a zgłoszony jest w mieszkaniu z którego wyprowadził się kilka lat temu to skur…

 8. wystarczy pobierać opłaty nie od osoby a od powierzchni nieruchomości. Kto ma większe lokum to płaci więcej a kto małą klitkę to mniej, Stać na większe mieszkanie to i solidarnie dołoży się więcej do systemu bo nie jest powiedziane, że jedna osoba wyrzuca mniej śmieci niż 3 inne.

  • Aha czyli to metry kwadratowe produkują śmieci a nie ludzi… ciekawa teoria niczym ta o płaskiej ziemi. Dla czego ci co pracują i coś osiągnęli w życiu mają dzielić z patologią w imię jakiejś solidarności ??

   • Bo patologią są nierówności społeczne, a ci co na nich korzystają, aka „osiągneli coś” w takim systemie, patusami społecznymi. Trzeba ich naprawić.

 9. Marian ale ty głupi jesteś ,jak ja sama mieszkam i mam 700m kwadratowych nieruchomości i wystawiam śmieci raz w miesiącu to mam płacić więcej niż patologia co w klitce mieszka np. 7 osób ? Choćby nie wiem jak człowiek produkował śmieci to liczba mieszkańców ma znaczenie a nie ich nieruchomość .

 10. Placimy za wszystko niedlugo zato ze odychamy bedziem placic , niedlugo zeby uprawiac seks z zona bedzie trzeba zadzwonic do rydzyka powiadomic go jak to bedzie wygladalo itp i zaplacic mu zato a on da rozgrzeszenie ruchaj synu tylko po bozemu

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas