690 680 960

Puławski radny Artur K. usłyszał zarzuty. Wystosował oficjalne przeprosiny

Artur K., radny z Puław, został już zwolniony z policyjnego aresztu. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty, on sam opublikował oficjalne przeprosiny. Jak wyjaśnia, będzie się starał odzyskać zaufanie społeczeństwa.

29 komentarzy

 1. Działaniami będzie chciał odzyskać zaufanie? Jakimi działaniami? Do pierdla z nim a nie do działań!

  • Mam nadzieję, że te działania, to złożenie mandatu posła, i przyjęcie kar na klatę. Niech dopiero po zatarciu wyroku, usiłuje zbudować zaufanie na nowo. Na pejszboka nie zaglądam. Po tytule myślałem , że zapowiedział złożenie mandatu a tu taki zonk. Na co on liczy?

   • Tristan Książe Porn-Walii

    Mietku, zanim zabierzesz się za pisanie, przeczytaj uważnie artykuł. Ten facet jest radnym w Puławach i dyrektorem biura poselskiego, nie posiada mandatu poseła. Inną sprawą jest natomiast to, że odpowiedzialność karna musi go dosięgnąć w całej sowjej surowości.

    • Sorry, rozpędziłem się z tym posłem. Niemniej mandat radnego należało by w takiej sytuacji złożyć. Nie uważasz? Co do dyrektorowania w biurze poselskim. To ty nie przeczytałeś, że to już nie aktualne? Przyszłość w partii, też stoi pod znakiem zapytania.

 2. Zbliżają się wybory do samorządów, zapamiętajcie nazwisko i facjatę.
  Jakich radnych wybierzecie, takich będziecie mieć.

  • Przypominam niechlubne nazwiska warte zapamiętania
   euroosieł z PSL głosujący przeciw Polsce- Krzysztof Hetman
   specjalista od grup producenckich – marszałek Sławomir Sosnowski
   specjalista od umów gazowych z Rosją, obecnie w zarządzie lotniska Lublin, strażak Waldemar Pawlak
   wokalistka, ministra, matka polka Joanna Mucha
   smakosz ośmiorniczek, A chu.. z tą Polską wschodnią- Włodzimierz Karpiński
   spec od gazoportu i ubezpieczeń, biegły w zakresie łamania ustawy antykorupcyjnej, spec od najmu powierzchni w jeszcze nie wybudowanej Arenie jak i w nie wybudowanym prywatnym biurowcu w centrum Lublina- Krzysztof Żuk
   Łysy misio w okularach liczący na naiwnych Lublinian, nie ważne z kim byle przy korycie- Michał Kamiński.
   Jeśli kogoś zasłużonego pominąłem to przepraszam. Listę można uzupełniać.

   • Im bardziej będziesz przypominał, tym bardziej teraz po wpadce Twojego idola (działacza PiS) mam ochotę głosować na tych innych. A od kogo mnie zwyzywasz, to Twoja zakichana sprawa. Pozdrawiam.

   • No to teraz dla równowagi wymień swoich przyjaciół z PIS=u… Grzechów mają co niemiara… No dalej, bądź obiektywny.

    • Zostawiłem wam pole do popisu. Listę może uzupełnić każdy. Tylko nie zaśmiecajcie jakimś drobnym radnym typu Artur K, czy sołtysem z Pierdziszewa Dużego.

    • Dla równowagi niech wszyscy dobrze i długo pamiętają uliczne moherowe świeczki….

 3. „subtelną kombinacją artystycznej, duszy o pragmatycznym podejściu do życia i sensownym spojrzeniu na świat….”. – bardziej by pasowało „trzeźwym spojrzeniu na świat”.

 4. zawsze trzezwy za kierownica

  Bylo za dobrze jednym slowem. Teraz Pan Artur K. bedzie zarabiał na życie z tyłu na śmieciarce podpychając kosze ze smieciami. Nie wyobrażam sobie oddania głosu na człowieka który za nasze pieniadze tak sie bawi. Wstyd!!!!!!!!

 5. Radny myślał, że jak Jego partia jest u władzy to już może wszystko? To się przeliczył. Gdyby był rozsądny to po alkoholu nie prowadziłby auta. Na taksówkę szkoda pieniędzy? Albo zapewnić sobie inny transport? Jak przyjechał na spotkanie własnym autem to nie powinien pić. Gdyby miał odrobinę honoru wycofałby się z polityki.

 6. Myślę , że należ powiadomić PREZESA i cały kraj za pośrednictwem wszelakich mediów.

 7. Czy on przypadkiem nie wyprzedzał dodatkowo na zakazie i na zakręcie? Wywnioskowuję to po uszkodzonej barierze enegrochłonnej w okolicy zakrętu w Kurowie…

 8. Przeprosiny przeprosinami, ale GDZIE JEST PODANIE SIE DYMISJI? Bez tego te przeprosiny o kant d…y potluc.

 9. jechał to jechał poniesie kare ale zaraz niszczyc czlowiekowi życie zawodowe ? Popier..o ich ?

  • medal za to mu dać i niech dalej jeżdzi na bani bo PIS przy władzy.

  • nie no przecież nic się nie stało PISowcu jeden. innych osądzać umiecie ale swoje zapyziałe i tchórzliwe zady chronić będziecie.

 10. SZANOWNA REDAKCJA LUBLIN112 NIE ŻYCZĘ SOBIE ABY W KOMENTARZACH BYŁY PUBLIKOWANE SŁOWA NIE CENZURALNE..MOŻNA MIEĆ SWOJE POGLĄDY ALE TE WYPOWIEDZI CZYTAJĄ TAKŻE I NASZE DZIECI. ..

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas