Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Prokuratura wytyka sądowi błędy. To po uniewinnieniu myśliwego, oskarżonego o zastrzelenie wilka Kosego

Śledczy chcą, aby sprawa zastrzelenia wilka Kosego została ponownie rozpatrzona przez sąd. Nie zgadzają się z uniewinnieniem mężczyzny. Apelacja została już złożona.

20 komentarzy

 1. A może tak prokuratura przyjrzy się w między czasie na powiązania lokalnego środowiska myśliwskiego z sędziami

 2. Dobry wilk to martwy wilk.
  Wszędzie wokoło są odstrzeliwane tylko w Polsce zielone durnie mają posłuch.

 3. Może jakaś prokuratura zainteresuje się sądem który oddał pod opiekę degeneratów dziecko, które później konało przez miesiąc.

 4. Kto nie szanuje zwierząt, ten nielubi ludzi.
  sęDZia to jakiś bezmyślny logicznie, sadysta .
  P.s pewnie też kłusownik.

  • taaaak szczury tez zwierzeta trzeba je kochac i zakazać trucia !-ludzie! we wszystkim jest sens logika i rozsadek – wilkow jest tak duuuzo bo nikt nie reguluje populacji , ze strach do lasy wyjsc , saren na polach bylo mnostwo mysliwi polowali teraz mowia ze szkoda jechac bo po co- mysliwi robili selekcje ktora wilki zjadły psy koty owce- zrec musza a bedzie coraz gorzej! niech ludzie rozsadni ustala pojemnosc łowiska dla wilkow bo zaczna polowac na luudzi zniesc zakaz strzelania do wilkow na ktore polowało sie od zawsze i było ok. zobaczcie ile wilkow jest w niemczech zubr jak sie pomylił i przekroczyl granice to go odstrzelili!

   • No nie wiem czy taki strach, ja bez strachu do lasu chodzę, jeżdżę i w życiu wilka nie widziałem. Sarny natomiast nawet do centrum miasta zaczęły zaglądać. Z kleszczami nic nie róbmy, ale do wilków strzelajmy…

  • Dziadek ze Slamsowa

   Masz rację, bo jeśli to rzeczywiście jeden z nich to:
   „Kruk krukowi oka nie wydziobie”, (czy jakoś tak).
   Można też kombinować z powiązaniem innego przysłowia:
   „Agentka towarzyska*, agentce towarzyskiej* łba nie urwie”.

   * – słowa zastępcze określające wykonywanie najstarszego zawodu świata.

 5. Jak można uniewinnić kłusownika ,kolejne bezprawie , co za kraj – dziki kraj.

  • Bo sędzia z łustiti czy jakoś tak a kłusownik jak i inni przestępcy popiera peło.

 6. … po wyroku widać kto z kim w lesie wódkę pije , a potem strzela

 7. Wilk eliminuje chore i słabe sztuki wzmacniając geny populacji najlepszymi. Tak zwany myśliwy eliminuje najlepsze sztuki z najładniejszym wieńcem pozostawiając lichote taką samą jak on sam.

  • Sprawdź jak wygląda wycena jakości pozyskiwanych samców zwierzyny płowej i pójdź na taka wycenę z pięknym i mocnym bykiem. Gwarantuję Ci, że konsekwencje będą dla Ciebie bardzo surowe włącznie z prokuratorem. Oczywiście nie odpowiadam za kłusowników którzy za nic mają selekcję. W kwestii tego kłusownika bo to dla mnie nie myśliwy to jestem za jak najbardziej surową karą z więzieniem włącznie.

  • Najchętniej te sztuki które nie mogą uciec.
   Czyli zwierzęta gospodarcze, psy i koty.
   Prawidłowa ilość wilków to taka gdy ich nie widać.

 8. No to jednak ten myśliwy miał słabe plecy

 9. A mysliwym był słynny Bronek od bigosu?

 10. Nie wiem na pewno czy wilka zabił Stanisław Turczyniak, podejrzany i uniewinniony. Ale wiem, że koło łowieckie Słonka Zwierzyniec, w którym polował, na śmierci wilka skorzystało finansowo. I to bardzo.

  Jest mapa ambon, i to kolo ma ich całe mnóstwo. Kto kocha zwierzęta i dziką przyrodę, ten wie co robić. Obwody są oznaczone L269, L284, L316. Mapę znajdziecie w Googlu.

Dodaj komentarz

Z kraju