Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Nie zauważył nadjeżdżającego auta. BMW zderzyło się z nissanem (zdjęcia) 

Dwa auta zderzyły się minionej nocy na al. Solidarności w Lublinie. Podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Nie było większych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na al. Solidarności w Lublinie. O północy, na skrzyżowaniu z ul. Prusa zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i nissan. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący BMW mężczyzna poruszał się od strony ul. 3 Maja. Na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nissanowi, którego kierowca jechał al. Solidarności w kierunku Warszawy. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję. Nie było poważniejszych problemów z przejazdem.

 

2 komentarze

  1. Czy nie zauważył ? Czy aby na pewno się rozglądał w prawo ? Po co , wystarczy popatrzeć tylko w lewo . To tak jak dla szpanu nie włączać kierunkowskazów . Tym razem wyszła lipa zamiast szpanu .

  2. weekendowy wysyp Beciarzy, ciekawe czy idą na rekord?

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport