690 680 960

21 komentarzy

  1. kontrolowane wyburzanie ? – swoja droga szkoda, ze nie dzieje sie to w trakcie jarmarku gdzie pelno ludzi – czy straz nie potrafi zagasic pustego budynku w ciagu 3 godzin ?

  2. Najwidoczniej ktoś miał już dosyć walki z konserwatorem, mając na uwadze stan budynku pewnie pójdzie do wyburzenia – kawałek działki do zabudowy jak znalazł…

  3. 6 godzin i 30 minut później, a dymek dalej się unosi. Dorzućcie jakieś zdjęcia ze zgliszczy tego co pozostało. Pustostan zabity dechami a fajczył się tak długo jak by był wypchany węglem, kanistrami z bęzyną, starymi kanapami i cholera wie czym jeszcze. A może strażaki używali jakiejś suchej wody?

  4. Pół lublina w smogu teraz.

  5. Każdy jęczy tu na straż ze nie potrafią zagasić budynku… a ktoś z was gasił budynek z drewnianej konstrukcji o takiej powierzchni, że tylko mozliwe jest gaszenie go od zewnątrz ponieważ w każdej chwili może się zawalić konstrukcja, a glownie dach, co zresztą po jakimś czasie sie stało. Przez cały dzień wymieniały się tam zastępy straży pożarnej z całej okolicy Lublina i walczyły z pożarem. Miejcie szacunek do tych ludzi bo oni poświęcają życie żeby pożar nierozprzestrzenił sie dalej gdzie mieszkają ludzie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Piknik Janowski” – Gwiazdami imprezy będą Biała Armia i Cleo
Dni Kraśnika 2022: Zagrają: Alien, Pawkin, Bovska, Organek i Chonabibe
Ogólnopolskie Spotkania Garncarskie w Łążku Garncarskim
Nadbużańska Noc Świętojańska
Festiwal Kultury Rodzinnej w Parku Ludowym. Atrakcji nie zabraknie