Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Odpowie za seksualne wykorzystanie 17-latki na imprezie

Policjanci z Janowa Lubelskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wykorzystanie seksualne młodej dziewczyny. Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Sąd zadecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu podejrzanego 33-latka.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę w nocy na terenie gminy Dzwola w powiecie janowskim. Na imprezie, w której uczestniczyła 17-latka, był również 33-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego.

– Wszyscy spożywali alkohol, kiedy dziewczyna zasnęła mężczyzna wykorzystując bezradność nastolatki, wykorzystał ją seksualnie. O zdarzeniu powiadomiła rodzina dziewczyny. 33-latek usłyszał zarzut wykorzystania seksualnego w stanie bezradności. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Janowie Lubelskim sąd zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy na trzy miesiące – informuje aspirant sztabowy Faustyna Łazur z janowskiej Policji.

Zgodnie z kodeksem karnym za wykorzystanie seksualne w stanie bezradności grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

30 komentarzy

 1. To nie był on. To sukub ją nawiedził.

 2. A w komentarzach dno dna…

 3. Zaraz się okaże,że to jednak pomówienie

 4. Niech by sobie między sztachety wsadził wsiok bity dechą.

 5. A po co tam lazła? Grzeczne panny z dobrych domów nie włóczą się byle gdzie przed trzydziestką.

 6. wciskam i wlazło

  Jeżeli ona potrafi nachlać się do nieprzytomności to… . Ech, szkoda czasu na ułomne wnioski….

 7. Tylko kastracja.

 8. Wieśniak z okolicznej wsi

  To nie pierwszy wybryk tego typka, kiedyś w wieku 16 lat prawie zgwałcił 9 latke, tylko wtedy ciotunia mu pomogła. Mam nadzieję że teraz nikt mu nie pomoże, bo jak ktoś łapki wsadzi w tą sprawę i znowu dostanie dozór kuratora to telewizja przyjedzie na tą jego wiochę

Dodaj komentarz