Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Postanowiła zmienić pas jezdni. Hyundai rozbity, seat dachował, uszkodzony został też trolejbus (zdjęcia)

W czwartek rano na ul. Armii Krajowej w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jedna osoba została poszkodowana, występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 8 na ul. Armii Krajowej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Orkana dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca hyundaiem kobieta poruszała się w stronę ul. Jana Pawła II. W pewnym momencie postanowiła zmienić pas ruchu jezdni, nie zauważyła jednak jadącego tuż obok seata. Doprowadziła do zderzenia obu pojazdów, zaś wytrącony z toru jazdy seat wypadł z drogi i kilkukrotnie dachował na pasie zieleni. Elementy z rozbitych aut uszkodziły jeszcze trolejbus.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z seata przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci lubelskiej drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Adrian)

20 komentarzy

  1. Proponuję by puściła totolotka. Takie combo zdarza się bardzo rzadko ?

  2. Dzisiaj postanowiła zmienić pas ruchu, kiedyś postanowiła pójść na kurs prawa jazdy.

  3. Kilkukrotnie dachował? Jadąc 50 km/h? To możliwe bez skoczni? A może…

  4. Tak jeżdżą . Włączy kierunkowskaz i myśli, że może jechać gdzie chce. Ciekawe w jakim ośrodku robiła PJ. Może tam tak jej kazali.

Z kraju