Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyjechała z bocznej uliczki, doprowadziła do zderzenia pojazdów. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku, jaki miał miejsce dziś w południe na jednej z lubelskich ulic. Występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w południe na ul. Sowińskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Weteranów zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i volvo. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca volvo kobieta poruszała się ul. Weteranów od strony ul. Spadochroniarzy. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu renaultowi, którego kierująca jechała ul. Sowińskiego w stronę Al. Racławickich.

W wyniku zderzenia pojazdów jedna osoba została poszkodowana i trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Ustaliliśmy, że na szczęście nie doznała ona poważniejszych obrażeń ciała. Teraz policjanci prowadzą dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Wyjechała z bocznej uliczki, doprowadziła do zderzenia pojazdów. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

fot. lublin112.pl

Wyjechała z bocznej uliczki, doprowadziła do zderzenia pojazdów. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

fot. lublin112.pl

9 komentarzy

 1. LUB jak byk i wszystko jasne

 2. Myślała baba, że jest szybsza, ale trafiła na żwawą żabojadkę.

 3. nie lewak anty PIS -won z Polski

  za PISu wszystko jej wolno było ,koryto się skończyło , mam LU i poza miastem gamoniu i nie mieszkam w klicie za Pół miliona a za kilka , w blokach mieszkają najbiedniejsi ,

 4. Dziadek Józek ze Slamsowa

  Z fotek można wnioskować, że na jednego policjanta przypada pięciu strażaków specjalistów z certyfikatami na obsługi sikawek, nożyc, kluczy (do odkręcania akumulatora), no i fachowej obsługi szczotek do zamiatania.
  Na fotce narada na temat: „Co tu panie, teraz z tym zrobić”.

 5. To, że jakaś uliczka jest „boczna” nic jeszcze nie mówi o zasadach pierwszeństwa przejazdu. To dopiero znaki pionowe (które mogą być powtórzone poziomymi) sprawiają, że boczna uliczka jest ulicą drogi podporządkowanej.

 6. Medal dla kierowcy któremu uda się sprawnie wyjechać z tej ulic ki. Zawsze jest ciężko, często jeżdżę tam do lekarza. Więc tylko grzeczność innych kierowców na Sowińskiego pomaga często sprawnie włączyć się do ruchu. Pani z volvo tym razem się nie udalo….

Dodaj komentarz