Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Radzyniu Podlaskim. Było poświęcenie pojazdów oraz szereg atrakcji (zdjęcia)

Najpierw pomodlili się o pomyślność i bezpieczeństwo na drodze, następnie udali się na wspólną zabawę. Motocykliści z Radzynia Podlaskiego i okolic oficjalnie rozpoczęli tegoroczny sezon.

W niedzielę w Radzyniu Podlaskim odbyło się rozpoczęcie sezonu motocyklowego. W wydarzeniu wzięło udział ponad 150 motocyklistów. Zebrali się oni na placu przed Sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, gdzie proboszcz parafii ks. kanonik Jarosław Sutryk odprawił mszę świętą, której intencją było zawierzenie motocyklistów opatrzności Bożej, opiece Matki Boskiej Nieustającej Pomocy oraz Św. Krzysztofowi. Po nabożeństwie pojazdy zostały poświęcone.

Następnie motocykliści przenieśli się na targowisko, gdzie odbyła się kolejna część imprezy. Nie brakowało występów muzycznych w wykonaniu zespołów: Karawanzkiwi, Garażowy Skład i Nie Odmawiam. Były też ciepłe przekąski.

Wydarzenie miało również wymiar charytatywny. W jego trakcie zbierano środki na leczenie 3-letniego Wiktorka Zawadzkiego, który urodził się z bardzo ciężką wadą serca, jaką jest HLHS. Do puszek wrzucono łącznie 3597,85 zł. Rozpoczęcie sezonu zorganizował AIKI BIKER FG Radzyń Podlaski.

14 komentarzy

  1. CYRK na kółkach nic więcej, niech jeżdżą przepisowo, a nie co roku modlą się, żeby sezon przeżyć.

Dodaj komentarz