Polski Bus ma kolejną konkurencję. Nowy przewoźnik oferuje bilety do Warszawy za 50 groszy

Nowy przewoźnik niebawem rozpocznie kursowanie z naszego regionu do Warszawy. Jak na razie tylko z Białej Podlaskiej, jednak w planach ma rozszerzenie siatki połączeń o kolejne miasta. Pasażerów mają skusić komfortowe autobusy oraz tanie bilety.

Obsługującemu od kilku miesięcy trasę z Białej Podlaskiej do Warszawy Polskiemu Busowi przybyła konkurencja. Mianowicie nowy przewoźnik, jakim jest OKbus, kusi pasażerów jeszcze bardziej komfortowymi autobusami oraz niższymi cenami biletów. Za marką OKbus stoi firma Trans Kinetik, znana do tej pory z linii ModlinBus, kursujących z Warszawy na lotnisko w Modlinie. W kwietniu przewoźnik rozpoczął kursowanie do takich miast jak Toruń, Płock, Ciechocinek, Włocławek czy Łódź.

Teraz przybyła kolejna linia, do Białej Podlaskiej. Pierwszy kurs zaplanowano na poniedziałek 23 maja. Co ważne, autobusy zawiozą pasażerów nie tylko do Warszawy, lecz również na lotnisko w Modlinie. Połączenia obsługiwane są nowymi, w charakterystycznym pomarańczowym kolorze autobusami scania i mercedes. W odróżnieniu od Polskiego Busa, który jedzie bezpośrednio do stolicy, pomarańczowe autobusy zatrzymają się także w większych miejscowościach na trasie przejazdu.

Pojazdy wyposażone są w skórzane fotele, darmowy dostęp do WiFi i klimatyzację. W oparciu każdego fotela znajduje się tablet, na którym podczas podróży można będzie słuchać muzyki czy też oglądać filmy. Do tego gniazdka z napięciem 230 v oraz lampki do czytania. Na każdy z kursów jest pula tanich biletów w cenie 50 groszy. Jak zapowiada przewoźnik, wciąż rozwijane są kolejne połączenia i wkrótce charakterystyczne autobusy mają się pojawić na kolejnych trasach.


(fot. OKbus)
2016-05-17 08:00:24

21 komentarzy

 1. Niedługo będą za darmo jeździć idioci

 2. sprawiedliwość na szosie

  Mi to wygląda na całkowitą eliminacje z naszego rynku Polskiego Busa. Najpierw nie zezwolono mu na dodatkowe kursy bo hieny z busów protestowali a teraz dopuszcza się kolejnego przewoźnika. Ciekawe jaki będzie komfort za te 50 gr?

  • teoretycznie – ślepy jesteś??? tak jak na zdjęciach i w opisie!!, a jak się chcesz przekonać i cię stać (na 50gr) to się przejedziesz i wtedy się przekonasz :/

 3. I bardzo dobrze precz z busami !!!

 4. Tylko na pierwszym zdjęci jest autobus Scania ale te z monitorami i siedzeniami to raczej ze Sprinetera, którego zdjęcie jest na Dzienniku Wschodnim
  http://www.****
  Także może niech lepiej powiedzą ile sztuk mają prawdziwych autobusów a ile busów.

 5. stawki połowe niższe i pewnie pensje kierowców też

 6. co za … się tu wypowiadają?? dowalą bilety po 50 groszy, zniszczą konkurencję i jak już sami zostaną na rynku bilety będą droższe od tych obecnie … i tyle będzie z Waszego taniego jeżdzenia … polaczki

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli