Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie trwa Moto Session. Imprezę dla fanów motoryzacji można odwiedzać także w niedzielę (zdjęcia)

W sobotę, w Lublinie, rozpoczęły się targi Moto Session. Impreza skierowana jest do fanów motoryzacji, dla których organizatorzy przygotowali szereg wydarzeń towarzyszących.

Moto Session to nie tylko targi motoryzacyjne, lecz głównie szereg towarzyszących wydarzeniu atrakcji. Podziwiać można przede wszystkim wystawy nietuzinkowych samochodów i motocykli. Wśród nich wiele jest okazów, które trudno zaobserwować na co dzień. Do tego kilkadziesiąt aut w strefie tuningu, a więc od prawdziwych pasjonatów, którzy nie zadowalają się standardowymi rozwiązaniami i modyfikując swoje samochody, nadają im niezwykły charakter. Prezentują się także profesjonaliści z branży detailingu.

Nieodłącznym elementem imprezy są też pokazy driftu, stuntu czy też trialu. To wszystko na placu zewnętrznym pomiędzy halami. W środku zaś znaleźć można m.in. park maszyn z autami driftującymi w pokazach, które to można obejrzeć je z bliska. Tam też czeka sporo atrakcji motoryzacyjnych. Oczywiście na Moto Session nie mogło zabraknąć również klasyków. W programie są też spotkania ze znanymi i lubianymi osobistościami z branży motoryzacyjnej.

Święto dla fanów motoryzacji można odwiedzać także jutro. Wydarzenie potrwa do godz. 18:00. Wstęp jest biletowany. Wejściówki kosztują 45 zł normalne i 35 zł ulgowe.

18 komentarzy

 1. … wielu z tych „pasjonatów” powinno bardziej odwiedzić stomatologa, ale na to kasy im brakuje

 2. Czy tym Ferrari z logo Hydra nie jeździł przypadkiem jakiś bananowy Oskarek który spychał ludzi z drogi na zakopiance?
  Oczywiście, że tak! Wpiszcie sobie na tablicy rejestracyjnej „f8 hydra”.

 3. Bilety po 45 zł a dla dziecka po 35 zł
  Żenada…

 4. I co był łysy z włosami ? Przedsiębiorca-piosenkarz-kabareciarz-ogrodnik-mechanik?

 5. Ta impreza to reklama dla tych co czerpią zyski ze zbytków i pobieranie kasy za bilety w kwocie 45 zł to głębokie nieporozumienie.
  To samo macie za darmo pod stadionem na Nocy Klasyków.I właśnie takie działania powinny być popierane przez władze miasta.

  • Ta tzw pasja to tylko zwykły nałóg tzw autoholizm. Hahaha to jest płacenia za reklamę , zarabianie na wystawianiu swojego złomu przez grupkę cwaniaczków w celu leczenia kompleksów czy podbudowania ego.

 6. Wariaty drogowe.

 7. Wczoraj wieczorem dwóch dzbanów w BMW ścigało się w Kalinowice. Jechali ponad 200 dwoma pasami obok siebie siejąc postrach.

 8. A kiedy Rowero Session?

 9. dali bilety w takiej cenie że na k*rwy lepiej pójść i jeszcze zostanie

Dodaj komentarz