Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci zadzwonili do 29-latka i usłyszeli: „Nie mogę rozmawiać, bo psy pukają do drzwi.”

Wczorajsza policyjne interwencja na terenie Zamościa zakończyła się zatrzymaniem 29-latka. Mężczyzna próbował ukryć się przed policjantami w kanapie pod kołdrami.

Wczoraj zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie od matki 9-latka, że jej syn wyszedł z domu około 13 i długo nie wracał. Funkcjonariusze ustalili, że chłopiec może być w mieszkaniu krewnych. Co więcej pod tym samym adresem mógł również przebywać poszukiwany przez sąd 29-letni ojciec dziecka.

Na miejscu okazało się, że drzwi były zamknięte, jednak z wnętrza mieszkania dochodziły odgłosy, świadczące o tym, że domownicy znajdują się w środku.

Policjanci wykonali połączenie telefoniczne na ustalony numer telefonu 29-latka. Połączenie zostało odebrane, a rozmówca szeptem oznajmił: „Nie mogę rozmawiać, bo psy pukają do drzwi.” Ponad godzinne pukanie i dzwonienie nie przyniosło rezultatów, w końcu zaniepokojeni o życie chłopca mundurowi poprosili o pomoc strażaków, którzy wyważyli drzwi.

W mieszkaniu znajdował się 9-latek oraz 65-letnia krewna, która oznajmiła, że w mieszkaniu nikogo więcej nie ma.

Policjanci nie dali wiary jej słowom i przeszukali mieszkanie. W kanapie pod kołdrami odnaleźli 29-letniego mężczyznę, w stosunku, do którego zamojski sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Poszukiwany podejrzewany jest o znęcanie się nad rodziną.

Dziecko wróciło pod opiekę matki, zaś jego ojciec został przewieziony do aresztu.29-latek spędzi tam najbliższe 3 miesiące.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

14 komentarzy

 1. Takie wielkie zdziwienie???? Dzisiaj to nawet psy będą gadać ludzkim głosem a nie tylko pukać ?

  • jaki ty (celowo z małej litery) jesteś JP! Na całe 3 %, bo im bliżej policja tym mniej JP.

 2. KURŁA JAKI DZBAN

 3. Mial nosa do tego pukania

 4. Chlop jest glupi, ale przynajmniej szczery. Powiedzial jak jest. A ta jego stara krewna krecila i wciskala kit. NIeladnie babciu, nieladnie….

 5. Miszcz

 6. Czarny chleb i czarna kawa

  W całej tej sprawie szkoda tylko tego dziecka. Chłopak chciał spędzić trochę czasu z ojcem. Przypomina mi się film „Tato” z 1995 roku.

 7. Niesamowity twardziel z tego typa, prawie rozwalił w drobny mak, pluton niebieskich nacierających na jego twierdzę 😉 Dobrze, że przyjechali druhowie i pozbierali te rozje…ne psie ścierwo… 😉 😀 😀

  Wesołych Świąt!

 8. niech ktoś zrobiu z tym porzadek

  No to synio „patola ” już wie jak się robi ,kiedy „psy pukaja do drzwi” …zutylizować tą całą patologię razem parę pokoleń w tył ,z dziecimi ,dziadkami i babkami ,bo wszyscy oni to takie samo patologiczne ścierwo

Z kraju

Polityka i społeczeństwo