Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca BMW doprowadził do wypadku. Trzy osoby trafiły do szpitala

W poniedziałek wieczorem na drodze krajowej nr 17 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Sprawca wypadku był pijany, mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

24 komentarze

 1. Skłonność do łamania prawa u mężczyzny do 35 roku życia jest normą, praworządność u chłopaka w tym wieku jest frajerstwem. Jak chłopak w młodości nie był chuliganem to na starość będzie kawałem s. syna. Tyle w temacie.

  • Gdzieś ty się chowała, że takie „mądrości” wyniosłaś? Przecież to jakiś stek idiotyzmów.

  • Praworządny 35 latek

   Wez koło i,, walnij,, się w czoło 🙂 tyle w temacie

  • @Mickey66 nie rwij nerwa na komentarz rasowej knagi .

  • Głos rozsądku

   Skoro tak bronisz drogowych bandytów, to nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci, żebyś była kolejną ofiarą swoich idoli.

 2. Zamiast kolejnego zakazu, dać mu z górnek półki. Przynajmniej na jakiś czas zrobi się bezpieczniej.

 3. I tyle dają sądowe zakazy.

 4. i kolojeny szybki, wściekły, pijany w burakowozie!

 5. 34-latek. Przynajmniej nikt nie napisze, że aŁdi starsze od kierującego.

  • I dobrze, że jechał tylko samochodem, a nie np rowerem, bo jeszcze ktoś by napisał, że kierującego nie obejmuje ubezpieczenie OC.

 6. Tyle warte są zakazy i zabieranie praw jazdy… powinny być grzywny minimum 5 000 zł (bez względu na dochody) lub 15% rocznych zarobków, od razu by się i ci biedni przestawili i bogaci na przestrzeganie przepisów. + bezwzględne ściąganie kary przez komorników, np. zajmowanie samochodu itp.

 7. sebix w BMW-io

  dzień bez hattriców dniem straconym

 8. Dziwić się należy że ten z audi , jadąc taką starowinką , poszedł na czołówkę , zamiast uciekać do rowu .

 9. Polskie prawo to tylko uczciwych ludzi potrafi karać. Wszelkiego rodzaju przestępcy ,jak widać na załączonym obrazku, wyroki sądów mają w głębokim poważaniu. A nawet gdyby coś mu chcieli zabrać to przecież nic na siebie nie ma. Państwo mu może co najwyżej zafundować jeszcze turnus rehabilitacyjny.

 10. juz dziady sie zebrali i konfidenci , mial pecha i tyle i niektorzy potrafia po alko jezdzic bezpiecznie a on mial pecha ale przynajmniej wie co to szybkosc i nie boi sie wszystkiego jak powolniaki co musze popedzac dlugimi codzienie na drodze jak jade swoja e60 535d m pakiet 2009 rok lift. Ja od czasu do czasu po dwoch albo trzech piwkach sobie pojade gdzies do centrum i nigdy nie mialem problemow zadnych bo potrafie jezdzic i mam dobre panowanie i umiejetnosci a jak jakis sie rozbije to odrazu konfidenci co nawet by starej bemy przez kilka miesiecy nie utrzymali to musza juz hejtowac heheheheheh smieje sie z was konfidenci

  • tęczowy bojownik

   @Bimmer
   I właśnie teraz się doigrałes. Zrobiłem już zrzut ekranu więc usunięcie twojego komentarza przez moderatora nie uchroni ciebie przed odpowiedzialnością. Jutro idę złożyć donos na policję na ciebie. To już kolejny raz jak przyznajesz się do jazdy pod wpływem. Czas aby prokuratura twoimi wpisami pochwalającymi przestępstwa się zainteresowała.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo