690 680 960

Pasażerowie oceniają nowy system biletu. „Niedopracowany produkt, który testują użytkownicy”

Tylu krytycznych uwag w tak krótkim czasie z pewnością twórcy aplikacji Lubika się nie spodziewali. Pasażerowie wymieniają szereg problemów wskazując, że jest ona niedopracowana i testuje się ją na użytkownikach.

56 komentarzy

 1. Umie grać w gry bede informatykiem

 2. Aplikacja albo nie została przetestowana, albo testowali ją urzędasy z Urzędu Miasta, którzy na co dzień jeżdżą samochodami, na służbowych smartfonach, wymienianych co 2 lata na modele z górnej półki. Gdyby aplikacja została poddana testom przez przynajmniej tydzień przez rzeczywistych użytkowników to te błędy informatyk – programista usunąłby w 2 godziny. Poprawa działania aplikacji to napisanie kilkunastu linijek programu. Ale jeżeli twórca aplikacji to zacięty gracz, a testy robią ludzie, którzy autobusy oglądają zza szyby samochodu to nic dziwnego, że aplikacja wychodzi z błędami.

 3. Zrobić darmową komunikację będzie taniej !!!

 4. Testy testy i jeszcze raz testy.

 5. stare bilety sprzed 1 października są już nie aktualne?

 6. TRAGEDIA. Pół piątku była próba zarejestrowania swojej starej karty . Próby doładowania jej również, ale niestety albo nowe automaty nie czytaja albo stare automaty nie działają. W biurze obsługi kolejka. Co to w ogóle ma być???

 7. Wybrali najgorszy moment na takie zabawy… nowe ceny biletów, nowa aplikacja, weekend, studenci wracają do lublina… po prostu ratusz rzucił wszystko na jedną kartę mając w doopie mieszkańców.

 8. Dno gorsze od g……na.

 9. Od kilku dni próbowałem rozkminić dlaczego przy wyborze 2 czy 3 przystanków za każdym razem cena biletu przekracza 3 zł. W końcu się zawziąłem i znalazłem instrukcję tej durnej aplikacji. Dopiero z niej wyczytałem że apka może pobrać większą kwotę i dopiero po wyłączeniu biletu (bardzo intuicyjnie nazwanym przyciskiem check-out) ma nastąpić zwrot nadwyżki. Aplikacja jest mało intuicyjna, a już szukanie kursu po nazwach przystanków to śmiech na sali. Gdyby nie to że ceny biletów czasowych ssą rzuciłbym to w ch*****ę.

Kursy walut

 • USD 4.2934zł -0.25%
 • GBP 5.3107zł -0.13%
 • EUR 4.6755zł -0.1%
 • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas