Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nieostrożny kierowca złamał koziołkowi nogę. Symbol Lublina wrócił na deptak

Po czterech miesiącach na deptak wrócił koziołek. Wodopój przeszedł remont po tym, jak został uszkodzony przez cofające auto.

20 komentarzy

 1. Pączki kwiatów łąki - Wiosna ?

  Dzień dobry
  Zaczynamy koncert ekspertów ?

 2. Ha Ha (nie mylić z "cha")

  Ten symbol Lublina ma taką minę jakby był samym Obajtkiem ogłaszającym, że właśnie powziął decyzję, żeby ogłosić, że obniża ceny paliw całe 20 groszy (!)
  Po wcześniejszych podwyżkach o kilka złotych.

 3. A nowożeńcy trzymają go co roku za wuja i robią sobie zdjęcia w sukni i garniturze i się z tego śmieją a kamerzysta kameruje

 4. Symbolem Lublina jest hala Dworca PKS wpisana do rejestru zabytków, pozdrawiam miłego dnia

 5. wow ! brawo nasi urzędole trzeba było aż 5 miesięcy żeby dorobić nóżkę koziołkowi ! hehe no nic dziwnego że remonty dróg mostów budowy trwają latammmmi ! hehe takie właśnie są nie’rządy peło i niegospodarność!

  • Jak zwykle jakiś matołek (lecz bardziej głąb niż koziołek) musi się wypowiedzieć w nieznanym temacie.
   A przecież po wypadku można było na wszystkich portalach przeczytać, że koziołek zostanie zdemontowany, wodopój zabezpieczony na zimę a sama rzeźba wróci na wiosnę.

 6. 4 miesiace naprawa to samolot mozna zbudowac!

 7. Pewnie Koziołek leczył się na nóżkę na NFZ dlatego tak długo.

 8. Jak bardzo trafne są komentarze. Procedury , tęgim głowom zadały ból , bo sama naprawa u dobrego rzemieślnika trwała zapewne tydzień.

  • Ha Ha (nie mylić z "cha")

   O dobrego rzemieślnika w naszych czasach dziś trudno i coraz trudniej.
   Co lepsi wzorem lekarzy wyjechali do tzw. ciepłych krajów „za chlebem”.

 9. Ten koziołek to symbol naszych czasów: łysolmafia was wali w rogi

 10. Przeczytałem wszystkie powyższe wypociny tuzów inteligencji, aż się niedobrze robi jak się czyta takie wsiowo małomiasteczkowe posty, ludzie a z jakich wy wioch się wyrwaliście, pis was tak zmieniło, że zamiast mózgów do myślenia używacie tylko i wyłącznie pustych puszek. Wiem, kto wykonał rzeźbę Koziołka, wiem ile czasy trwało jej wykończenie i wiem jakie znaczenie dla twórcy ma ta rzeźba. Niestety twórca już odszedł od nas na wieki, więc nie dziwię się, że renowacja ( odbudowanie ) rzeźby trwało tak długo, to nie jest proszę państwa splunięcie pod nogi Kaczyńskiemu tutaj trzeba kogoś , kto chociaż trochę zna się na sztuce, Na koniec parę słów do „Szwagra” – otóż koziołek nie ma jak to określiłeś „wuja” , ten koziołek nie ma płci a ty sam jesteś jak ten ….

  • Dziadek ze Slamsowa

   Twierdzisz, że: ten koziołek nie ma płci, to znaczy, że to ani koziołek, ani koza, tylko jakiś taki tęczowy ?
   Dla mnie to koziołek, ale bez jaj, bo mu koza rogi przyprawiła (z koziołkiem z jajami).

   • Dobra riposta tak trzymaj , bo cienias uwaźa się za coś lepszego a wyszedł na miernotę .

    • tak masz rację uważam się za kogoś lepszego od ciebie i tego od riposty, koziołek nie jest tęczowy tylko założeniem inwestora było, by nie tworzyć podstaw do takich głupich wypowiedzi jak wasze, bezpłciowość rzeźby jest zamierzona, inwestor ( MPWiK ) nie chciał takich waszych domysłów