Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nieostrożny kierowca złamał koziołkowi nogę. Symbol Lublina wrócił na deptak

Po czterech miesiącach na deptak wrócił koziołek. Wodopój przeszedł remont po tym, jak został uszkodzony przez cofające auto.

W środę na swoje miejsce przy ul. Wróblewskiego wrócił lubelski Koziołek. Miejski wodopój został zdemontowany z okolic deptaka przed czterema miesiącami, kiedy to trafił do naprawy po tym, jak został uszkodzony przez samochód.

Jak już informowaliśmy, w listopadzie kierujący audi młody mężczyzna zignorował znaki drogowe i wjechał na odcinek, gdzie obowiązuje zakaz ruchu pojazdów. Kiedy posiadający uprawnienia do kierowania zaledwie od kilku miesięcy mężczyzna wykonywał manewr cofania, auto uderzyło w wodopój. Na skutek zdarzenia koziołek miał złamaną nogę.

Naprawą wodopoju zajęli się pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie. Związane z tym koszty zostały pokryte przez firmę, w której polisę ubezpieczeniową posiadał sprawca zdarzenia.

(fot. UM Lublin)

20 komentarzy

  1. Jak widać na zdjęciu nielegalne parkowanie i jeżdżenie trwa w najlepsze.
    Może straż miejska weźmie się do roboty i zajmie się tymi autami, bo niedługo koziołek znowu straci nogę, albo jakieś dziecko życie…

  2. Deb:le : tyle ?
    Dziadek ze Slamsowa
    Senior

Z kraju