690 680 960

Nerwowo zachowywał się w trakcie kontroli drogowej. Wszystko przez…biały proszek

Milejowscy policjanci w trakcie kontroli drogowej zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. Najbliższe miesiące 30-latek spędzie w tymczasowym areszcie.

W miniony wtorek milejowscy policjanci około godziny 22 zatrzymali do kontroli kierowcę osobowego seata. Za kierownicą pojazdu siedział 30-letni mieszkaniec Lublina. Nerwowe zachowanie kierującego wzbudziło czujność policjantów. Mundurowi podejrzewając, że ma coś do ukrycia sprawdzili wnętrze auta.

W trakcie sprawdzania seata funkcjonariusze w kieszeni fotela znaleźli dwa woreczki foliowe z zawartością białego proszku. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 70 gram nielegalnej substancji. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że jest to substancja psychotropowa w postaci 3–CMC.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. 30-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu. Na podstawie materiałów zgromadzonych przez łęczyńskich policjantów sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Zgodnie z obowiązującym prawem posiadanie znacznych ilości środków psychotropowych zagrożone jest karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Łęczna)

13 komentarzy

 1. za proszek Pana a policjant porwali nastolatki spowodowali wypadek i każą i się smiejo tak wyglądają pisiorskie sady

 2. A Pan radny z Lubartowa miał 160 gram i został tymczasowo aresztowany a jeszcze jarał w urzędzie

 3. dać mu to niech zeźre na raz i problem sam się rozwiąże

 4. Ciekawe czy protokół z przeszukania mu sporządzili bo zawsze jak się o tym wspomni to już nie chętnie chcą to robić, bo muszą każda rzecz spisać jaka była w samochodzie

 5. Tępić ćpunów.

 6. Obłąkana religijna banda wierzy w zbawienia ”Prawdziwych Polaków” z kościoła.

 7. Czyli albo kupowal towar albo sprzedawal w milejowie.

 8. Psychopata religijny w rządzie RP .

 9. tak jasne po zachowaniu odrazy zobaczyli ze cos ma,ktos go sprzedal i policja byla pewna ze tam cos jest

 10. Nie mógł sprzedawać w Milejowie bo tak tylko piją tanie wino, czasem palą trawę, a najbardziej stać ich na korzenie i liście z marychy. To takie biedne ćpuny.

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas