Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mercedes w ogniu, są utrudnienia w ruchu (wideo, zdjęcia)

W poniedziałek rano w rejonie skrzyżowania ul. Grafa i ul. Mełgiewskiej doszło do pożaru samochodu osobowego. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, na miejscu pracują strażacy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 7.30 w rejonie skrzyżowania ul. Mełgiewskiej z ul. Grafa w Lublinie. Jak nam przekazali Czytelnicy w płomieniach stanął tam pojazd osobowy marki Mercedes.

Obecnie w rejonie zdarzenia występują spore utrudnienia w ruchu. Na miejscu interweniują strażacy. Problemy z przejazdem mogą potrwać kilkadziesiąt minut. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Ze wstępnych informacji wynika, że ogień pojawił się w komorze silnika i przeniósł na pozostałą część pojazdu. Po ugaszeniu będzie możliwe ustalanie szczegółowych okoliczności pojawienia się pożaru.

Wideo: Krzysztof

Zdjęcia: Anna i Damian

24 komentarze

  1. nie lewak anty PIS won z Polski

    dziwne , zawsze BMW sie paliły

  2. Tak się kończy naprawianie auta po stodolach u Kazika.

  3. Trzeba mieć pecha od trzydziestu lat jeżdżę różnymi autami ,nigdy nic się nie zapaliło..!!

  4. Prawie jak w Warszawie ten elektryczny

  5. I od razu katastrofa komunikacyjna – paraliż połowy Lublina. Nie można było wyjechać od Ponikwody.
    Policjanci zabraliby się za kierowanie ruchem w takiej sytuacji. To bardziej pożyteczne zajęcie niż polowanie na normalnych kierowców ku chwale komendanta i budżetu miasta na Alei Unii Lubelskiej.

  6. Policja nigdy nie potrafi udrożnić ruchu w takiej sytuacji. Pół Lublina stoi bo jakieś auto dymi na poboczu. Co za żenada.

Dodaj komentarz