Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Motocyklista zderzył się z sarną. Śmigłowcem przetransportowano go do szpitala

Groźny wypadek na trasie z Lublina do Biłgoraja. Motocyklista wjechał w sarnę, która nagle wybiegła na jezdnię.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 20 na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj. Na wysokości miejscowości Boży Dar w gminie Krzczonów motocyklista zderzył się z sarną. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak nas poinformowano, motocyklem kierował mieszkaniec Lublina. Mężczyzna w pewnej chwili dostrzegł, jak na jezdnię wbiega sarna. Nie udało mu się ominąć zwierzęcia i zderzył się z nim.

Kierowca jednośladu z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Sarna nie przeżyła konfrontacji z pojazdem. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu, które potrwać mogą nawet do północy.

(fot. nadesłane – Grzegorz – DZIĘKUJEMY!)
2018-08-13 21:09:27

32 komentarze

 1. Sarna nie przeżyła konfrontacji z pojazdem – niech to będzie ostrzeżeniem dla innych saren – pozakładajcie se, qjurwa, lusterka!

 2. „Wstrzelać tą dziką zwierzynę” …to by było idealnie …ale niestety mozna tylko o tym pomarzyć …nie prędko znajdzie się ktoś na tyle mądry zeby skutecznie temu zapobiec ….ludzie giną i beda ginąć na drogach przez te dzikie zwierzęta wbiegajace na jezdnię …i żadna „zwolnij ” czy znaki na drodze nie są temu w stanie zapobiec …dlaczego ? a no dlatego ze po pierwsze i tak prawie nikt nie zwraca na te znaki uwagi ,a po drugie nawet jak zwróci uwagę i zwolni ,to i tak nie ustrzeże go to przed wbiegającym zwierzeciem …w najlepszym przypadku czlowiek nie zginie ,ale bedzie miał totalnie skasowane auto i nie pomoże tu żadne zwalnianie ….jedyną skuteczną rzeczą były by ogrodzenia w miejscach gdzie często przebiegają zwierzęta …ale tego też nikt nie zrobi ,bo niby siatka na ogrodzenie nie jest droga ,ale w naszym chorym kraju nie da się takich prostych i tanich rzecz zrobić ,nie wydajac grubych milionów …i pewnie zaraz złodzieje by siatke ukradli

 3. Smigloeiec to sarne powinien zabrac a nie krola szlifierki

  • A po co taki pośpiech – śp. sarna przecie nie ucieknie, a temperatury na „ajciu” teraz mniejsze to i nie zepsuje się. Niech czeka, aż pani Gesler ją zabierze.

 4. Rozbeczała się banda baranów? nie wstyd wam w obliczu tragedii nieudacznicy życiowi?kto jeżdzi czymkolwiek to powinien wiedzieć że nie ma możliwości uniknięcia zderzenia jeżeli zwierzę nagle wyskoczy.

  • „…nie ma możliwości uniknięcia zderzenia jeżeli zwierzę nagle wyskoczy” -tak tłumaczył się ten adwokat co to w pijanym widzie zobaczył kota, a pier…olnął w Teatr.
   Ale Wysoki Sąd mu nie uwierzył. 😆

 5. Szlak mnie trafia jak czytam coś takiego … Zalegalizować wkońcu kłusownictwo skoro nikt nad tym nie panuje !!! Wytłuc co do sztuki !!!

  • Spróbowałbyś taką bezpańską sarnę skłusować – zaraz by się „pan właściciel znalazł”, ale do odszkodowania właściciela brak.

  • Na szczęście,a twoje nieszczęście,nikt nigdy nie zalegalizuje przestępstwa,nawet nie wiesz,co piszesz,to jacy jesteśmy wynika jacy jesteśmy wobec braci mniejszych,tak katoliku pewnie co niedziela w pierwszej ławce siedzisz.

 6. I ciekawe kto teraz odda kasę chłopakowi za uszkodzony motocykl ??????

  • Sprawca znany i „zabezpieczony”, a nawet „w stanie stabilnym”, ale spróbuj znaleźć jego właściciela – nikt się nie przyzna w obawie konieczności wzięcia odpowiedzialności i wypłaty odszkodowania.

  • to po co tak szybko jechał?a jak by w ciebie wjechał ,oddałbyś kasę

 7. nie wiem,jak tak dalej pójdzie to wasze dzieci,beda myslaly ,ze sarny to w filmach s-f występują

Z kraju

Polityka i społeczeństwo