Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana kierowała hyundaiem. Razem z mężem zaatakowała policjantów

Włodawscy policjanci zatrzymali 58-latkę z Włodawy oraz jej męża. To finał kontroli drogowej, podczas której wyszło na jaw, że kobieta mając blisko 1,5 promila kierowała hyundaiem. Podczas kontroli seniorka znieważyła policjantów, a jej mąż naruszył ich nietykalność.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 11.00 we Włodawie. Policjanci ruchu drogowego postanowili zatrzymać do kontroli drogowej samochód marki Hyundai. Za kierownicą siedziała kobieta, od której wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie wskazało wynik blisko 1,5 promila w organizmie.

– Gdy potwierdziła się informacja, że kierująca jest nietrzeźwa, policjant poszedł do samochodu po kluczyki. To nie spodobało się siedzącemu na fotelu pasażera mężczyźnie. Mąż kierującej zaczął się awanturować i wyrwał kluczyki ze stacyjki. Podczas policyjnych czynności 62-latek zachowywał się agresywnie, obrażał i odpychał funkcjonariuszy. Chciał nawet uderzyć policjanta, ale został obezwładniony. Żona postanowiła wspomóc w poczynaniach 62-latka. Także znieważyła interweniujących policjantów. W rezultacie oboje zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Kobiecie zatrzymano uprawnienia do kierowania, a pojazd trafił na policyjny parking – relacjonuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej policji.

Dziś oboje zatrzymani usłyszą zarzuty. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości kobiecie grożą 3 lata pozbawienia wolności. Taki sam wymiar kary przewidziany jest za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

16 komentarzy

 1. Szanowna Redakcjo.
  Pisanie Seniorka o 58-letniej kobiecie to chyba lekkie przegięcie.

 2. Kupie to auto bo chyba zabrali

 3. Stare dobre małżeństwo widać że się zawsze wspierają

 4. To nastolatka jeszcze, a nie seniorka.

 5. jakiej narodowości -Włodawa?

 6. Moja żona na określenie seniorka też kajdany by zerwała imiej Panie w opiece aspiranta. Nawet na trzeźwo

 7. Gdzie i kiedy będzie auto na sprzedaż?

 8. 58 lat? Ludzie tyle nie żyją…

 9. Za mało jest za naruszenie nietykalności policjanta i znieważenie go. Dlatego nie ma chętnych, nikt nie będzie tam szedł żeby go wyzywać i a sąd potem orzeka że niska szkodliwość. Także niech obywatele radzą sobie sami, następnym razem taka pijana może zabije dziecko takiego antypolicyjnego sebixa bo nie będzie miał jej kto zatrzymać to się opamięta patol jeden z drugim.

 10. Racja w US&A by obydwoje dostali po 7 kulek ostrzegawczych w plecy.

Dodaj komentarz