Kompletnie pijany staranował znaki na środku ulicy. Kobieta zabrała mu kluczyki (zdjęcia)

Był w takim stanie, że nie mógł ustać na nogach i usypiał w radiowozie. Do tego nie posiadał prawa jazdy, a jednak wsiadł za kierownicę.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek na placu Bychawskim w Lublinie. Kierujący mercedesem mężczyzna jechał w kierunku ul. Nowy Świat. Stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto zjechało na znajdującą się na środku jezdni wysepkę i staranowało znaki drogowe.

Wszystko zauważyła przypadkowa kobieta, która zaczęła podejrzewać, że kierowca mercedesa może być nietrzeźwy. Zabrała mu kluczyki od auta i powiadomiła policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze drogówki potwierdzili, że mężczyzna jest pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał on prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Na miejscu interweniowała również straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego. Kierowca stwierdził, że źle się czuje i został przetransportowany do szpitala na badania. Okazało się, że nie odniósł on żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Mężczyzna jechał nie swoim samochodem i nie posiadał uprawnień do kierowania.

Kiedy dojdzie do siebie usłyszy zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Odpowie również za spowodowanie kolizji i kierowanie pojazdem bez uprawnień. Auto, którym się poruszał, trafiło na policyjny parking. Nie było utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

25 komentarzy

  1. Do mariusza tatary 2.Ty jesteś taki d….czy tylko udajesz???

  2. Odszkodowanie kierowcy?! To nie był kierowca tylko gówniarz z torebeczką przewieszoną przez szyję. Nie miał prawa jazdy i był tak pijany że rzygał, jak policja wkładała go do karetki. A kobieta nie była sama. Szkoda że nie wziąłem nr tel do niej…

  3. o kur… jak mam trzy promile to boję się z buta wracać i wsiadam do taksy, bo spacer mógłby się źle skończyć, a gość wsiadł za kierę i próbował jechać. to się nazywa ułańska fantazja, brawa dla pani, tego kretyna do paki

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Muzyczny koniec tygodnia z Chatką Żaka
Lubelski Marsz Rotmistrza Pileckiego
Spacer z przyrodnikiem nad Zalewem Zemborzyckim
Głos młodego pokolenia dziś, to głos jutra Europy. Debata „Przyszłość Europy”
Perła Students’ Stage #PomagamyUkrainie