690 680 960

22 komentarze

 1. Miejsce kolizji niczym nie oznaczone, wyjazd na wznieśnienie i nagle policyjny radiowóz na poboczu. A ludzie tam +200 często jadą…

 2. Bo trzeba jechać, a nie tylko popier…lać!!!!!!!!!!!!!11

 3. Stracic panowanie na prostej, szerokiej drodze to trzeba miec talent. Pewnie cos jeblo w starym gracie od zbyt duzej predkosci.

 4. Kolejna ofiara losu na prostej szerokiej drodze tarci panowanie nad pojazdem , zabrać prawko.

 5. Wielkie podziękowanie dla Redakcji za zwrot: „stracił panowanie nad pojazdem” a nie jak kiedyś: „nad kierownicą”. Mam wrażenie, że już tak będzie. Może mam w tym swój niewielki wkład 😉 Pozdrawiam.

 6. to fast to furious 😀

 7. Za przekraczanie prędkości nie tylko zabierać prawo jazdy, ale też nakładać kary fizyczne typu chłosta, albo w lżejszych przypadkach kamieniołomy. Dlaczego w Niemczech czy Austrii taki osioł potrafi jechać zgodnie z przepisami?

 8. Trochę fajnych dróg nam przybyło!
  Często jeżdżę tą drogą i gamoni co jadą lewym pasem w porywach do 80 km/h jest mnóstwo! Kolejna sprawa to stan techniczny aut! Nie brakuje na drogach takich co tylne koła więcej są w powietrzu niż stykają się z asfaltem bo przecież amortyzatory się olewa!!! Najważniejsze że na Alu felgi była kasa!!!
  Później czytamy że „stracił panowanie nad pojazdem…”

 9. Dlaczego nie ma żadnych złośliwych komentarzy dotyczących marki Nissan, ani samego kierowcy? -Bo pewnie autorami hejtu są posiadacze takich właśnie (lub podobnych) samochodów… Więc aby zobrazować Wam śmieszność niektórych wypowiedzi pod artykułami dotyczącymi kolizji aut innych marek, sparafrazuję komentarze, którymi sypią internetowi „znawcy tematu”: „Na samochody z przednim napędem powinno być oddzielne prawo jazdy”… „Widać, że Nissan to stan umysłu”… „Niedorobiony Idiota Swoim Struclem Agresywnie Naku..wia”… „Wioska zatankowała LPG do swojego 1.4 i zabrakło na opony”… itp., itd. Czekam na kolejne propozycje internetowych „wylewaczy żółci”… 😉

 10. Chamy z wiosek nie potrafią już po prostej drodze jechać,by w nic nie uderzyć? I zaraz wprowadzą tam wszędzie ograniczenia do 70 albo może 50,by się kretyni nie rozbijali?!

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas