Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejne groźne zdarzenie na ekspresówce: Nissan uderzył w bariery

Dzisiaj po południu na trasie S12/17 znów doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Na szczęście ucierpiało tylko auto.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16:30 na trasie S12/S17. Kierujący nissanem mężczyzna, jadąc w kierunku Warszawy, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na pas dzielący jezdnie i uderzyło w metalowe bariery energochłonne.

Nissanem podróżował tylko kierujący. Na szczęście nie doznał praktycznie żadnych obrażeń ciała. uszkodzony został tylko pojazd i elementy infrastruktury drogowej.

Policja ustala okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane)
2015-08-12 23:31:20

22 komentarze

  1. Jazda 150 km/ha, stary rupieć i społeczeństwo nie nauczone szybkiej jazdy. I oto efekty.

    • „stary rupieć”, powiedział wiecznie sfrustrowany pasażer komunikacji miejskiej. Nie każdego stać na nowe auto z salonu, ale widać, że takim tłukom jak ty bardzo ciężko to zrozumieć…

  2. Jak zwykle wypowiadają sie sami „specjaliści”…W artykule nie ma żadnych konkretnych informacji. Zakładam więc, że każdy z komentujących brał udział w tym zdarzeniu, zna kierowcę, jego umiejętności, stan techniczny auta, prędkość z jaką jechał i pozostałe okoliczności…. Standardowo… gdy dochodzi do wypadku to na pewno spowodował go wieśniak i idiota po piwku w beznadziejnym aucie, który chciał poszaleć…..albo snujecie jeszcze jakieś inne durne insynuacje…

  3. Mam pytanie dlaczego przy tym zdarzeniu stało 9 policyjnych butików wszystkie na kogucie?

    • OPP z Lublina jechały na zabezpieczenie przejazdu kibiców meczu Legia – Łęczna i przypadkowo najechały na zdarzenie.

Z kraju