690 680 960

Kobieta leżała na podłodze, w kałuży krwi. Tomasz M. nie chce rozmawiać o tym, co się stało

Nie przyznał się do winy, odmówił składania wyjaśnień, co więcej jego zachowanie wskazuje, że może on być niepoczytalny. Podejrzany o zabójstwo swojej matki mężczyzna, trafił na badania psychiatryczne.

Mężczyzna zatrzymany do sprawy zabójstwa 63-letniej Ewy M., do którego doszło w środę w jednym z mieszkań przy ul. Bolesława Śmiałego w Lublinie, został przesłuchany przez prokuratora w charakterze podejrzanego. Tomasz M. odmówił składania wyjaśnień, nie przyznał się również do zabójstwa swojej matki. Śledczy przygotowali wniosek do sądu, o zastosowanie wobec 30-latka tymczasowego aresztowania na okres najbliższych trzech miesięcy.

Jak udało nam się ustalić, kobieta zginęła tuż przed tym, jak zakrwawiony mężczyzna wyszedł na balkon i zaczął krzyczeć, że zabił swoją matkę. Gdy powiadomieni przez sąsiadkę policjanci, przy pomocy strażaków dostali się do mieszkania, w jednym z pomieszczeń zastali 30-latka. W sąsiednim pokoju, na podłodze tuż koło łóżka, leżały zwłoki kobiety. Znajdowały się one w kałuży krwi. U denatki stwierdzono liczne rany kłute, zadane ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem. W mieszkaniu nikogo więcej nie było.

Tomasz M. w chwili zatrzymania był mocno pobudzony i zachowywał się agresywnie. Stawiał też opór interweniującym funkcjonariuszom. Ze względu, iż najprawdopodobniej usiłował popełnić samobójstwo podcinając sobie gardło, trafił do szpitala. Tam okazało się, że rana szyi jest niegroźna i po opatrzeniu został przetransportowany na badania psychiatryczne. Stan w jakim znajdował się mężczyzna może bowiem świadczyć, iż cierpi na zaburzenia natury psychicznej. Biegli teraz określą, czy 30-latek jest poczytalny.

(fot. nadesłane)
2018-05-18 19:51:25

17 komentarzy

  1. Byl nacpany,dlatego ja zabil

  2. Andrzej dzięki takiemu podejsciu jakie prezentujesz i ci wszyscy tobie podobni „humanisci ” ,tu zacytuję „nie wolno chorych ludzi zamykać do więzienia ” ….mamy pełno psychopatów i morderców chodzących wolno i mordujących co jakiś czas niewinnych ludzi …zgadzam się z tobą w jednym ….nie wolno ich zamykać do więzienia ich nalezy od razu utylizować bo to nie ludzie

  3. Wczoraj ta kobieta została pochowana w Radzyniu Podlaskim skąd pochodziła. Pożegnała Ją masa znajomych i oczywiście rodzina. Niech spoczywa w spokoju.

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas