Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca Bolta doprowadził do kolizji i uciekł. Wszystko nagrała kamera (wideo)

Otrzymaliśmy nagranie prezentujące „wyczyn” jednego z kierowców Bolt w Lublinie. W środku nocy doprowadził do kolizji i od razu zaczął uciekać z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w Lublinie. Około godziny 3 w nocy kierujący samochodem osobowym oznakowanym logiem jednej z popularnych aplikacji do przewozu osób wyjeżdżał z ul. Pawiej od strony Nowego Światu. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa maździe, której kierująca poruszała się ul. Kunickiego w stronę Abramowic.

W wyniku tego doprowadził do kolizji, a mazda staranowała ustawiony na wysepce znak drogowy. Kierowca Bolta widząc co się stało zaczął odjeżdżać w stronę centrum. Poszkodowana powiadomiła o wszystkim policję.

Obecnie funkcjonariusze prowadzą w tej sprawie czynności. Analizowane są m.in. zapisy z kamer monitoringu, co ma pomóc w ustaleniu sprawcy zdarzenia. Oprócz odpowiedzialności karnej będzie on musiał zwrócić koszty naprawy uszkodzonej mazdy oraz miejskiej infrastruktury.

22 komentarze

 1. Odi Profanum Vulgus

  Tak się kończy unikanie kolizji za wszelką cenę. Poszkodowany zostaje z uszkodzonym albo rozbitym samochodem, gdy tymczasem sprawca przez nikogo nie niepokojony sobie odjeżdża.

  Żadnego szarpania kierownicą. Hamulec w podłogę i albo się wyhamuje, albo uszkodzony zostanie samochód tego, który jest sprawcą, a nie postronnej Bogu ducha winnej osoby.

  • tak się mówi, a w rzeczywistości zawsze działa odruch ratowania się ile wlezie.

 2. Może to ten co palił zioło później na Obywatelskiej

 3. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Czasem jednak warto wziąć strzałkę z lewej strony

 4. Ja bym nie hamował, zostałby na miejscu w tym papierowym wozidle.

Dodaj komentarz