Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Dobiega końca budowa dużego centrum handlowego w Świdniku. Wiadomo już, jakie będą w nim sklepy

Wiosną przyszłego roku zaplanowano otwarcie M Parku w Świdniku. Inwestor zapewnia, że większość lokali handlowych jest już zarezerwowana.

20 komentarzy

 1. Te wszystkie marki powalają normalnie z nóg a najbardziej ten operator spożywczy. Widać że CHamburg cały czas trzyma poziom.

 2. Soboń będzie na otwarciu?

 3. Kto przetnie wstęgi?

  Czy przy otwarciu będzie obecny darmozjad watykanski i czarnek?

 4. ,,Justyna Małysko, Senior Leasing Manager, LCP Properties,” – JPRDL

 5. Galeria Hamburk

 6. Już w centrum handlowym Venus są puste lokale tu też tak będzie

 7. Nareszcie nie trzeba będzie jeździć do tej wiochy Lublin.

 8. Ja uważam że jakieś lepsze sklepy z ubraniami są nie potrzebne .Ponieważ tam moda rządzi się prawami nabytymi i przywiezionymi z rodzinnych wszystko. Mianowicie: różowego nie można bo ku…wa,czerwonego nie można bo ku…wa, białego nie można bo kuwa ,koronkowego nie można bo ku…wa i tak ze wszystkim. To takie miasto jak i mieszkańców pochodzenie.

 9. Jak zwykle całą szajka z PiSu będzie bo Świdnik to pisowskie miasto ale po co znowu biedronka są inne sieci ktòre są tanie. PIS tylko obiecuje ale i tak na 500 + te 13 i 14 to wszystko idzie z naszych podatków mydlenie oczu ludziom i nic dziwnego że idą na nich głosować a tak zresztą rozmawiałem z jednym politykiem z PiSu osobiście sam przyznał że to wszystko robią pod publikę byle stołki utrzymać.

 10. PiS pogonił mafię vatowską ryżego i pieniądze znalazły się dla emerytów rencistów i dzieci nigdy więcej rządów PO.

Z kraju

Sport