Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Czworo Polaków zginęło w wypadku w Holandii. To mieszkańcy naszego regionu (zdjęcia)

W Holandii odnaleziono samochód z ciałami czterech osób. Auto znajdowało się w wodzie. Jak ustaliliśmy, ofiary to mieszkańcy naszego regionu.

33 komentarze

 1. Z tego co mi wiadomo. W takich plantacjach/sadach, to się pracuja 10 h na dzię i 7 dniy w tydniu.

  • Tam nawet niemcy czy holendrzy jak trzeba to pracują po 10 godz tylko z różnicą stawki.

   • Ktoś wie, czemu tak jest? Czy to jakaś szczególna branża, że często zdarza się praca po 10 godzin?
    Czy Ci pracownicy (miejscowi i polscy) pracują tyle bo tak chcą, czy też muszą, bo tak już w rolnictwie jest?
    Ktoś zna szczegóły?

   • Turysta w Holandii byłem x razy i w takich firmach w sobotę i niedzielę pracuje się z własnej woli a poza tym twój komentarz nic tu ciekawego nie wnosi więc powstrzymaj się następnym razem od komentowania

  • Ludzie przyjeżdżają do Holandii by zarobić i wrócić do Polski. Wybór kto ile pracuje zależy czy tu mieszka na stałe czy tylko sezonowo. Bzdury piszcie nie znając się na temacie. Zginęli ludzie. Pochylcie głowy w milczeniu bo nie wiadomo, czy ktoś z was rano wstanie. I czy wrócisz ze swojej cudownej pracy w Polsce cały u zdrowy do domu.

  • to dla Ciebie za duzo?

 2. mam nadzieję że będzie ogłoszona żałoba narodowa więcej niż jeden dzień , najlepiej 3 , jutro andrzej ogłosi 2 lub 3 dni z powodu śmierci tego od nocnej zmiany to w sumie byłby cały tydzień i miałbym wolne bo imprez nocnych nie będzie

  • Mało śmieszne.

   • Pewnie, że nie śmieszne. Tragiczne. Jednego chowają na Wawelu bo „poległ”, po drugim ogłaszają żałobę narodową, trwającą kilka dni, bo zmarł…

    • Dyrdymałko Eustachy

     Jeśli chodzi o żałobę narodową i społeczny płacz w obie garście koreańskimi łzami, to mi sie widzi, że wszystko zależy od tego ile szanowny zmarły przekrętów dokonał, ile mieszkań kupił, a na ile dostał rabatu no i czyim kolesiem był, zanim zginął lub poległ (niepotrzebne skreślić).

 3. Niech odpoczywają w pokoju.

  • Maryja - (nie zawsze dziewica)

   Jeśli pokój będzie Twój, niech se tam odpoczywają, ale do mnie nie zapraszam – nie lubię trupiego zapachu.

 4. Skąd byli???

 5. A jutro oglosi ze jestes debilem!!!!

 6. To smutne o ile sami nie zawinili. R.I.P.

 7. Tragedia na pewno. Ale żeby przebić bariery ile trzeba gnać. Po za tym jeżdzili tą drogą codziennie i wiedzieli/ kierowca wiedział / jakie są warunki ale młodzian za kierą jak widać nie bardzo ogarniał kierowanie jak widać…

 8. Hollandia z tego slynie ze wszedzie sa kanaly przy drogach. Ale gdyby jechali powoli to by sie odbili od tej barierki. Wiec czyja wina?

  • Gdyby pobocza były obsadzone drzewami, to może by do kanału nie wpadli.

  • Cebulki szukacie winy w tragicznie zmarłych ludziach a ja powiem tyle ja mieszkam w heerhugowaard jeżeli ktoś jest ciekaw i jeździłem tamtędy dużo razy no i mogę powiedzieć że podczas opadów na tym zakręcie gówno widać, a na tym nie wyprofilowany zakręcie wystarczy 40 km/ h podczas opadów i można wypaść, następnie główna droga prowadząca do ich miejscowości była zamknięta więc jechali objazdem a poza tym nie przebili barier tylko na nią wyjechali a to różnica. Tak BTW to na tej 5m drodze jeżeli się z kimś spotkasz w jednym momencie to automatycznie jesteś prawymi kołami na poboczu a kto wie czy tak nie było ,a zresztą kto chociaż raz był w Holandii ten wie. No i na koniec znałem tych 3 zmarłych chłopaków i raczej szybko nie jeździli bo byli ogarnięci a nie gaz w podłogę i ogień. Także proszę się zastanowić w chwili ciężkiej dla bliskich co się pisze w komentarzach.

 9. Kolejny raz okazuje się że komentarze powinny być zablokowane.

 10. QWERTY, na Wawelu pochowali prezydenta Polski , porządnego człowieka , więc nie porównuj go nawet do tego z gdańska ……..

  • Masz rację. Słusznych zasług i rozmiarów „prezydent”. 🙂
   Gdzieś się dopatrzył porównania, to nie wiem.