W sobotę rano na al. Witosa auto osobowe uderzyło w słup latarni. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Minionej nocy w centrum Lublina zderzyły się dwa samochody osobowe. Przyczyną było zignorowanie znaków drogowych przez kierującą jednym z pojazdów.
Przez ponad dwie godziny zablokowana była ul. Turystyczna w Lublinie. To efekt zderzenia dwóch aut.
Bardzo dużo szczęście miał mężczyzna, którego auto przeleciało w powietrzu ponad 20 metrów i kilkukrotnie koziołkowało. Samodzielnie wydostał się z pojazdu i poszedł na pobliską stację paliw.
Doskonała reakcja kierowców sprawiła, że nie doszło do zderzenia pojazdów na jednym z lubelskich skrzyżowań. Kierowca volkswagena z prawego pasa skręcił w lewo, potem pojechał na czerwonym.
Wypadek na al. Solidarności w Lublinie. Po zderzeniu dwóch pojazdów są osoby ranne. Na miejscu pracują policjanci.
Bardzo dobre wyniki zanotował w minionym miesiącu Port Lotniczy Lublin. W porównaniu do analogicznego miesiąca roku ubiegłego, wzrost jest znaczący.
Po wypadku występują duże utrudnienia w ruchu w centrum Lublina Na al. Racławickich zderzyły się dwa pojazdy.
Nie ma już większych utrudnień w ruchu na al. Witosa, gdzie kilkadziesiąt minut temu zderzyły się dwa auta. W kolizji nikt nie ucierpiał.
Przez pięć dni nie będzie można korzystać z kolejnego przejazdu kolejowego w dzielnicy Zemborzyce w Lublinie. To w związku z prowadzonymi pracami torowymi.
Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, podpisały umowę na dostawę nowoczesnych terminali mobilnych wraz z serwisem i akcesoriami. Dzięki wymianie terminali pasażerowie zyskają możliwość płatności kartą przy zakupie biletów u obsługi pociągu.
Nie powiódł się młodemu mieszkańcowi Lublina plan kradzieży alkoholu. Na jego drodze stanął bowiem pracownik ochrony. W trakcie szamotaniny rozbiły się butelki z alkoholem, a sprawca niebawem wpadł w ręce policjantów.
Przez ponad godzinę zablokowane było przedłużenie ul. Wojciechowskiej, czyli droga z Lublina w kierunku Motycza. Powodem była ciężarówka, która utknęła na poboczu.
W piątek po południu na ul. Mełgiewskiej doszło do zderzenia auta osobowego z pojazdem dostawczym. Jeden z kierowców był nietrzeźwy.
W piątek rano na skrzyżowaniu ul. Krochmalnej z ul. Diamentową doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Na szczęście nikt nie ucierpiał.