Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na ekspresówce BMW uderzyło w barierę. Są utrudnienia w ruchu

Zablokowany jest jeden pas jezdni tuż za węzłem Jastków na drodze S17. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 20:30 w miejscowości Bogucin. Na drodze ekspresowej S17 Lublin – Warszawa samochód uderzył w barierę. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Garbowa i Lublina, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, kierujący BMW mężczyzna jadąc w kierunku Warszawy stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego, auto wypadło z drogi i uderzyło w barierę energochłonną. Kierowca doznał urazu ręki.

Przyczyną utraty panowania nad autem, miało być pęknięcie opony. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni w stronę Warszawy.

(fot. OSP Garbów)
2018-05-17 21:09:02

30 komentarzy

 1. Audi dla wieśniaków BMW dla pedałów

  bimmber ośle jak bym miał kupić beemke wolałbym od razu karawan kupić lepiej wygląda od tych waszych bawarskich ścierw, Ja swoim 300c 5,7 hemi takich jak ty to wyprzedzam lekko gaz muskając a jak widze w luterku jak im micha opada że nie dali rady w swoich bolidach młodych wieśniaków i jak CIsną do oporu z nadzieją że cą coś ugrać w stanie dodaje gazu i śmiejąc sie z nich odjeżdżam zostawiająć im przed oczami odjeżdzający napis HEMI

  • Tylko sprawdź dobrze podłogę w swoim Hemi co byś przez nią nie wypadł 😛 Niby USA a dominuje korozja i wszechobecny plastik jakości z TICO. Brak widoczności ogólnie słaby pojazd.

   • Audi dla wieśniaków BMW dla pedałów

    co nazywasz słabym pojazdem. jak umiesz zadbać nie będzie korozji. a jak janusz stawia furke pod chmurka nie dziwne że go rdza opierdala. jak w każdym samochodzie;)

 2. I D I O T A

Z kraju