Duże utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na al. Tysiąclecia w Lublinie. Po wypadku zablokowane są dwa pasy jezdni.
Kolejne zdarzenie drogowe w dniu dzisiejszym miało miejsce na drodze - Niedrzwica Duża - Strzyżewice. Nikomu nic się nie stało.
Trwa akcja służb ratunkowych przy przejeździe kolejowym w Niedrzwicy Dużej. Występują utrudnienia w ruchu.
W niedzielę po południu na rondzie im. Kuklińskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Pechowo zakończyła się wyprawa do McDonalda dla dwójki młodych osób. On wylądował na komisariacie, ona w szpitalu, samochód zaś trafił na policyjny parking.
Kilka dni temu nasz Czytelnik miał kolizję na ul. Wolskiej. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, ale nagranie całego zdarzenia pokazuje, jak ważna jest na drodze zasada ograniczonego zaufania.
Wyjątkową czujnością wykazał się jeden z leśników, który zwrócił uwagę na podejrzane auto. Dalej sprawa potoczyła się błyskawicznie. Leśniczy zapisał numery rejestracyjne, a policjanci pojechali do właściciela.
Lubelscy policjanci podczas wspólnych działań przeprowadzonych z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego zabezpieczyli na jednym z targowisk w centrum Lublina nielegalne wyroby tytoniowe. W działaniach brał udział także przewodnik z psem wyspecjalizowanym do tropienia wyrobów tytoniowych.
Policjanci z Łęcznej zatrzymali mężczyznę, który nie zapłacił ze przejazd taksówką. Wkrótce mężczyzna odpowie za szalbierstwo.
Całkowicie zablokowana jest droga pomiędzy Niedrzwicą Dużą a Strzyżewicami. Na miejscu groźnego w skutkach wypadku pracują policjanci.
Zwykłe skrzyżowanie, czy też rondo, czyli jak poruszać się w miejscu, gdzie krzyżują się drogi, a pośrodku znajduje się wyspa. Komentarze czytelników przeraziły ekspertów od ruchu drogowego.
Marcin Burkhardt w połowie grudnia 2017 roku podpisał umowę z Motorem Lublin. W rozmowie z portalem Lubsport nowy pomocnik żółto-biało-niebieskich opowiada o tym, co skłoniło go do przenosin do Koziego Grodu. Ponadto, […]
Nad województwo lubelskie zbliża się kolejna śnieżyca. Nie obejmie ona całego naszego regionu. Najmocniej sypać ma w południowej, południowi-wschodniej i wschodniej części lubelskiego.
Do jednostek Policji na terenie województwa lubelskiego dotarły terminale płatnicze. Teraz kierowcy będą mogli zapłacić za mandat kartą.