Ponad 350 osób znajdzie zatrudnienie w fabryce powstającej pod Lublinem. Zakład będzie miał powierzchnię 25 tys. metrów kwadratowych. W fabryce produkowane będzie oświetlenie do samochodów i jednośladów.
Od wtorku do piątku na ul. Nowy Świat zostanie zmieniona organizacja ruchu. Ma to związek z pracami przy instalacji wodociągowej.
Pierwsze zdarzenie drogowe na oddanym przed dwoma tygodniami do użytkowania lubelskim skrzyżowaniu. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Chcesz wjechać za szlaban na ul. Rymwida? Kup pilota. Tak administracja osiedla im. Adama Mickiewicza w Lublinie chce ograniczyć ruch na ulicy i parkowanie pojazdów, zwłaszcza nie należących do mieszkańców.
Policjantom szybko udało się ustalić oraz zatrzymać kierowcę mercedesa, który uciekł po zderzeniu z volkswagenem. Mężczyzna był pijany.
Gazowe śmieciarki od kilku dni zabierają odpady z lubelskich dzielnic. Pojazdy są są bardziej przyjazne dla środowiska od tych, z tradycyjnymi silnikami diesla.
Młoda kobieta w niewyjaśnionych okolicznościach straciła panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w słup latarni, który przewrócił się do budki mężczyzny przeprowadzającego dzieci.
Niedostosowanie prędkości do panujących warunków miało być przyczyną dzisiejszego zdarzenia w rejonie al. Solidarności. Nikt w nim nie ucierpiał.
Wczoraj policjanci zatrzymali kobietę, która zataczając się pchała wózek z dzieckiem. Jak się okazało 23-latka była nietrzeźwa.
Choć całość wydaje się nieprawdopodobna, zdarzyła się w niedzielny wieczór na lubelskich Bronowicach. Kierująca kią kobieta trzeźwieje w areszcie. Tym razem grozi jej wieloletnia kara więzienia.
W poniedziałek rano na ul. Tęczowej w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi.
Kierowcy nie radzili sobie z wjechaniem po oblodzonej jezdni na wzniesienie. Pojazdy ześlizgiwały się wpadając na siebie. Większość z nich miała letnie opony.
Kolejne zdarzenie drogowe w Lublinie. Tym razem na wjeździe od strony Warszawy. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.
W niedzielę po południu na ul. Zana doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście zdarzenia zostało zakwalifikowane jako kolizja.