Czytelnicy alarmują nas, że na jednym ze skrzyżowań w Lublinie może dojść do tragedii. Na dowód przesyłają nam zdjęcia i nagrania z tego miejsca.
Wczoraj wieczorem na jednej z ławek przy ul. Nałkowskich zostało ujawnione ciało starszego mężczyzny. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.
Pracownik jednej z firm wpadł do wykopu i nie był w stanie się ruszyć. Musieli go ewakuować strażacy. Poszkodowany trafił do szpitala.
Mieszkańcy Lublina umawiają się na Facebooku na akcję sprzątania Starego Gaju. Udział może wziąć każdy, a zebrane odpady pomogą uprzątnąć pracownicy Lasów Państwowych.
Szybko udało się zatrzymać kobietę, która spowodowała kolizję a następnie uciekła z miejsca zdarzenia. Wpadła przez charakterystyczny ubiór.
Dwa, na szczęście niegroźne zdarzenia drogowe, miały miejsce rano na głównych ulicach Lublina. W obu przypadkach nikt nie ucierpiał.
Nie udało się dostać do pieniędzy sprawcom wysadzenia jednego lubelskich bankomatów. Urządzenie zostało zniszczone.
Widząc płonące auto zatrzymali się i bezinteresownie ruszyli z pomocą. Dzięki temu udało się zapobiec rozprzestrzenianiu się płomieni do czasu przyjazdu strażaków, którzy ugasili pożar.
Nasza Czytelniczka zarejestrowała dzisiaj moment zderzenia dwóch pojazdów osobowych na ul. Turystycznej. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Wczoraj wieczorem w Zemborzycach Podleśnych na jednym z przystanków interweniował zespół ratownictwa medycznego. Pomimo wysiłków ratowników nie udało się uratować mężczyzny.
We wtorek po południu na ul. Turystycznej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Po kolizji dwóch aut, jedno z nich wjechało na chodnik.