690 680 960

Przedszkolaki wystąpiły dla chorych dzieci. Był to pozytywny zastrzyk energii dla małych pacjentów (zdjęcia)

Dzieci z jednego z łęczyńskich przedszkoli po raz kolejny odwiedziły małych pacjentów z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Tym razem przygotowali występ „Królewna Śnieżka”.

Już po raz kolejny dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 w Łęcznej przygotowali występ dla małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Pierwsza tego typu charytatywna akcja na rzecz chorych dzieci odbyła się w grudniu ub. roku i nosiła nazwę „I Ty możesz zostać Mikołajem”. Przedszkolaki w roli aktorów zostały bardzo ciepło przyjęte, więc kolejny występ miał miejsce z okazji Dnia Babci i Dziadka.

– Tym razem przedszkolaki odwiedziły Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie z przedstawieniem teatralnym pt. „Królewna Śnieżka”. Spektakl w wykonaniu małych aktorów miał specjalny charytatywny charakter. Dzieci z Przedszkola w Łęcznej wykazały się dużą odpowiedzialnością, dojrzałością, empatią i wielkim zaangażowaniem, poświęcając swój czas na przygotowanie się do występu i przezwyciężając ogromną tremę, która pojawiła się przed spektaklem. Towarzysząca przedstawieniu wspaniała wizualna oprawa spektaklu – kostiumy, w które ubrani byli mali aktorzy, rekwizyty i dekoracja sprawiły, że widzowie czuli się, jak w prawdziwym teatrze – wyjaśnia jedna z przedszkolanek Katarzyna Świrk.

Mali pacjenci przyjęli przedstawienie entuzjastycznie, z uśmiechami na twarzy. Widoczna na twarzach małej publiczności radość i gromkie brawa utwierdziły organizatorów w tym, że tego typu wydarzenia są bardzo potrzebne, a dawanie jest nie tylko czymś szlachetnym, lecz przynosi wiele satysfakcji i radości także obdarowującym.

(fot. nadesłane)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3254zł -0.52%
  • GBP 5.3279zł -0.59%
  • EUR 4.708zł -0.02%
  • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas