690 680 960

Zderzenie forda z fiatem na rondzie 100-lecia KUL (zdjęcia)

Po raz kolejny na tzw. rondzie z pniakiem w Lublinie miało miejsce zderzenie pojazdów. Uczestnicy porozumieli się pomiędzy sobą bez interwencji policji.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 8:25 na rondzie 100-lecia KUL w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Solidarności i Mazowieckiego zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i fiat. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego.

Jak nas poinformowano, kierująca fordem kobieta jechała al. Solidarności od strony Warszawy. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusiła pierwszeństwo przejazdu na fiacie, którego kierująca zjeżdżała z ronda. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Poszkodowani zostali opatrzeni przez ratowników medycznych na miejscu. Uczestnicy zdarzenia postanowili porozumieć się pomiędzy sobą bez interwencji policji. Nie było większych utrudnień w ruchu.

Zderzenie forda z fiatem na rondzie 100-lecia KUL (zdjęcia)

Zderzenie forda z fiatem na rondzie 100-lecia KUL (zdjęcia)

Zderzenie forda z fiatem na rondzie 100-lecia KUL (zdjęcia)

Zderzenie forda z fiatem na rondzie 100-lecia KUL (zdjęcia)

Zderzenie forda z fiatem na rondzie 100-lecia KUL (zdjęcia)

Zderzenie forda z fiatem na rondzie 100-lecia KUL (zdjęcia)

(fot. lublin112, nadesłane – Paweł, Marcin)

12 komentarzy

 1. Od rana-baby i dziadki w natarciu. Elita dróg…

 2. Co za geniusz zaprojektował rondo na drodze szybkiego ruchu? Tam można lecieć bezpiecznie spokojnie ponad stówkę, więc rondo, przejście dla pieszych i jeszcze przejazd rowerowy to kompletne nieporozumienie na takiej drodze.

  • Znając nieco to forum i stan wiedzy niektórych jego użytkowników na temat ruchu drogowego to jeszcze część komentatorów przyzna mi rację. Im głupszy wpis – tym może on się bardziej podobać „mistrzom kierownicy”.

  • Geniuszu, ale wiesz że jesteś na terenie miasta i ile wynosi obowiązująca prędkość?
   Zapewne Pan z tych świetnych kierowców co na światłach z ul. Wojciechowską depczą gaz i do Al. Kraśnickich jadą 100 km/h na odcinku 250 m i przez 2 przejścia dla pieszych. A to tylko po to aby hamować na czerwonym – bo raczej rzadko trafia się tam zielone światło.

   • Przedszkolanka Frania

    Franio raczej nigdy tam nie był, tym bardziej że od Solidarności w kierunku ronda jest zakaz wjazdu rowerem, więc nie wie, że to nie jest żadna trasa szybkiego ruchu, ograniczenie jest do 70 km/h a przed samym rondem do 30 km/h. O tym, że jest to teren zabudowany, zapewne też nie wie, zobaczył ekrany i od razu stwierdził, że to juz nie Lublin, tylko jakiś teren podmiejski. Ale czego tu wymagać od przemądrzałego dziecka, ehh…

    • tak to jest jak rowerzysta komentuje ile i gdzie można jechać, jeszcze ludzi poucza 🙂

   • zakręcony jak rondo turbinowe

    Dzikie zwierzęta mają radość z pędu albo leniwego długiego leżenia i kilku innych zwierzęcych przyjemności. Dla nich myślenie i ludzkie umiejętności posługiwania się technicznymi wynalazkami są zbyt trudne.

  • że ty się pępowiną nie udusiłeś, twoja stara do dziś pluje se w twarz… w terenie zabudowanym jakie masz ograniczenie prędkości i przed tym rondem masz ograniczenie do 40 km/h więc jaka droga szybkiego ruchu jełopie ale skąd masz to wiedzieć skoro nie wiedziesz tam na wózku inwalidzkim barania łąko.

   • Kolego. W (tym) przypadku upośledzenia umysłowego nie potrzeba wózka inwalidzkiego.

 3. „Poszkodowani zostali opatrzeni przez ratowników medycznych na miejscu. Uczestnicy zdarzenia postanowili porozumieć się pomiędzy sobą bez interwencji policji.”
  Bez policji można, jak nie ma poszkodowanych wymagających interwencji ratowników/lekarza.

 4. UWAGA ! Dla wszystkich, którzy mają piesie. Mieszkam na osiedlu WIDOK przy lesie.
  Mój piesio Figo ( 60 kg wagi ) zjadł jakieś świństwo , prawdopodobnie rzucone przez jakiegoś
  śmiecia. 2 dni się męczył . Był w klinice na Głębokiej , a następnie w super klinice w ŚWIDNIKU pod kroplówką i znieczuleniem . Odszedł sam . ( Pozdrawiam serdecznie Panie w ŚWIDNIKU , KTÓRE OPIEKOWAŁY SIĘ NIM CAŁĄ DOBĘ I STARAŁY SIĘ GO URATOWAĆ )
  Kochani !!! Uważajcie i zakładajcie piesiom kagańce, żeby nie jadły tego świństwa.
  JAK KTOŚ WIE CO ZA ŚMIEĆ TO ROZRZUCA TO PROSZĘ O KONTAKT.
  Prędzej czy później się dowiem i OBIECUJĘ, że odrąbie mu dłonie i palce u stup żeby nie mógł robić tego więcej. Liczę się z odpowiedzialnością karną, ale taka podjąłem decyzję.
  Mój mail = [email protected] Pozdrawiam wszystkich kochających zwierzaki.

 5. Jak bez interwencji policji??? A kto zabierze kierującej kwity???

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas