W minioną niedzielę w Kodniu odbył się Jarmark Sapieżyński. To jedno z największych wydarzeń historycznych i kulturalnych na Polesiu. Jest okazją do integracji lokalnej społeczności.
Do 5 lat pozbawienia wolności, grozi 53-letniemu mieszkańcowi gminy Międzyrzec Podlaski, który podejrzany jest o uszkodzenie ciała swojego znajomego. Jak ustalili policjanci, mężczyzna w trakcie libacji miał oblać kolegę alkoholem i podpalić. Pokrzywdzony trafił do szpitala.
26-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej odpowie za zniszczenie pojazdu osobowego marki Volvo. Mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości bez żadnego powodu wbiegł na dach auta uszkadzając go. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj wieczorem na jednej z ulic Białej Podlaskiej doszło do czołowego zderzenia rowerzysty z hulajnogistą. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił mężczyzna kierujący rowerem.
Policjanci z Terespola zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę, który poruszał się "wężykiem" po drodze krajowej. Jak się okazało, mężczyzna był pijany i poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
Bialscy policjanci ustalili sprawcę kradzieży tarczy hamulcowych na terenie jednego z parkingów w Białej Podlaskiej. Jak się okazało, za czynem tym stoi 29-letni mieszkaniec gminy Piszczac. Wkrótce mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.
Wczoraj wieczorem w Piszczacu doszło do groźnego wypadku. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów do szpitala trafiła jedna osoba. Policjanci podejrzewają, że kierowca, który przyczynił się do zdarzenia kierował pod wpływem alkoholu. Została od niego pobrana krew do badań.
Na skutek pożaru zniszczeniu uległa cześć budynku produkcyjnego z zapleczem socjalno-biurowym. Właściciele firmy wyjaśniają, że obecnie nie jest możliwe prowadzenie produkcji.
Policjanci z Białej Podlaskiej postanowili odwieźć do domu nietrzeźwego 24-latka i przekazać go pod opiekę rodzinie. Kiedy mundurowi weszli do pokoju mężczyzny poczuli zapach marihuany, a na biurku zobaczyli kupkę roślinnego suszu.
Policjanci z Wisznic zatrzymali 24-latka, który posiadał znaczne ilości marihuany. W miejscu jego zamieszkania kryminalni ujawnili marihuanę, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 3 600 porcji dealerskich tego narkotyku.
Bialscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę kierującego pojazdem ciężarowym. Obywatel Białorusi miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. 32-latek tłumaczył, że chciał tylko podjechać na stację paliw.
W minioną niedzielę w Rakowiskach doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 15-latek kierujący jednośladem.
Kilkudziesięciu strażaków walczyło z nocnym pożarem budynku produkcyjno-magazynowego w Białej Podlaskiej. Ogień zniszczył dach oraz pomieszczenia biurowe, uszkodzona jest też chłodnia.
W miniony piątek kierowca audi pędził jedną z dróg powiatu bialskiego niemal 150 km/h. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że chciał sprawdzić turbinę. Wczoraj policjanci bialskiej grupy SPEED zatrzymali kierowców którzy znacznie przekroczyli dozwolona prędkość. Jeden z nich spieszył się na pępkowe, drugi na kolację.
W czwartek nad ranem na jednej z bialskich ulic pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby.