Była prezentacja klaczy, pokaz ogierów arabskich, pokaz amazonek oraz konkurencje dla dzieci. Wojewódzka Wystawa Koni Zimnokrwistych z roku na rok cieszy się też coraz większym zainteresowaniem.
Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 33-latka poszukiwanego listem gończym za przestępstwa narkotykowe. W miejscu zamieszkania mężczyzny mundurowi ujawnili amfetaminę i marihuanę.
Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN - z tak wyjątkowymi gośćmi otworzy się 4 września Miejski Stadion w Białej Podlaskiej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.
Policjanci z komisariatu w Janowie Podlaskim zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez bialski sąd. W trakcie zatrzymanie okazało się, że mężczyzna miał przy sobie amfetaminę.
Jak już wczoraj informowaliśmy, na drodze krajowej nr 2 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Początkowo kierowca pojazdu osobowego, który potrącił cyklistę, przedstawiał nieprawdziwą wersję przebiegu kolizji. Ostatecznie okazało się, że mężczyzna zagapił się bądź przysnął za kierownicą.
W czwartek rano na drodze krajowej nr 2 doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. W rejonie zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy.
Wczoraj na jednej ze ścieżek dla rowerzystów w Białej Podlaskiej doszło do zderzenia dwójki cyklistów. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła 70-latka.
We wtorek po południu na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia motocykla z pojazdem osobowym. W wypadku poszkodowana została jedna osoba.
Straż pożarna podsumowała wczorajsze działania na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. W działaniach gaśniczych udział wzięło 9 zastępów straży pożarnej, ogień uszkodził instalację elektryczną, konieczne było zadysponowanie agregatów prądotwórczych w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania szpitala.
W poniedziałek po południu w szpitalu w Białej Podlaskiej pojawił się pożar. Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży pożarnej, konieczna była ewakuacja części pacjentów.
W minioną sobotę przed południem na drodze krajowej nr 2 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy zjechał do przydrożnego rowu, kierujący nim mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Inspektorzy transportu drogowego przez 12 godzin prowadzili kontrolę pojazdu, który przewoził nielegalne odpady. Lokalny przedsiębiorca nadał do jednego z krajów azjatyckich kontener zawierający 20 ton mieszaniny odpadów z tworzyw sztucznych i gum oraz odpadów z budowy i rozbiórki.
W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 56-latka bialscy policjanci natrafili na nielegalne papierosy oraz alkohol. Towar akcyzowy był ukryty na terenie całego budynku zamieszkiwanego przez mężczyznę. Wkrótce stanie on przed sądem.
Mieszkaniec gminy Leśna Podlaska odpowie przed sądem za uprawę konopi indyjskich oraz posiadanie znacznej ilości marihuany. Na terenie jego posesji policjanci ujawnili kilka roślin, natomiast w miejscu zamieszkania słoiczki z suszem.
Po zderzeniu pojazdu przewożącego beton z autem osobowym występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19. Jeden pas jest zablokowany, na miejscu pracują służby ratunkowe.