690 680 960

Biłgoraj: Dwójka małych dzieci pod opieką pijanej matki. Kobieta trafiła do izby wytrzeźwień, dzieci do szpitala

Do izby wytrzeźwień trafiła 27-letnia kobieta, w której mieszkaniu odbywała się libacja alkoholowa. Dwójka małych dzieci w wieku 3 miesięcy i 2 lat została przewieziona do szpitala.

20 komentarzy

 1. Powinni z automatu tracić prawo do 500 zł, no się to przecież elektorat PiS, więc dylemacik…

  • a jakby nie dostała to nie miałaby za co pić? nie rozśmieszajcie mnie, butelka wódki 20 zł i już ma czym się naj…ć.
   Jeśli chodzi o to czy to elektorat pis, proponuje elektoratowi PO zrzec się z 500+. Żal wam, że nie tylko wy dostajecie 500+, tylko inni ludzie też. Zwykła PeOwska zawiść.

 2. Dostała 500+ to hulaj dusza, kto by się dziećmi przejmował

 3. Dostała 500 i ma za co pić. Niestety ta ustawa ma też drugą stronę medalu. Szkoda dzieciaków.

 4. jest kasa jest impreza…

 5. to miała z gwinta pić jak jakaś patologia…..kieliszki muszą być na stole

 6. Przychodzi ojciec do domu i od progu mówi „Dostaliśmy nasze 500+”. Dzieci pytają „Czy to znaczy, że będziemy więcej jeść?”. Na co ojciec „Nie. To znaczy, że ja będę więcej pić!”

 7. Ciekawe ilu jeszcze idiotów poruszy temat 500+ ? Zazdrość wyłazi jak słoma z butów, że im nie dają na prytę za friko. Gamonie jedne, bierzcie się do roboty to i wy się załapiecie. Ale takich tumanów pewnie żadna nie zechce.

  • jak widać już sześciu, a to dopiero początek 😀 bo oni by woleli sami dostać 500, ale za walenie gruchy… 😀

   • Akurat tak się składa, że dostaje 500zl na drugie dziecko, ale nie kupuje za nie wódy tylko opłacam przedszkole.

 8. Takie sytuacje będą się zdazac częściej. Patologusy będą się rozmnażać z prędkością światła tylko w celu zdobycia pieniędzy na alkohol. A obywatele tego kraju którzy pracują nie tylko dla siebie ale też po to by utrzymywać tych gamoni rządowych. To my jesteśmy karani za to, że pracujemy a wynagradzane jest w tym kraju alkoholizm, nierubstwo, lenistwo. To pijaki są w pierwszej kolejności i bez kolejki przyjmowani w szpitalach to patologia zapijaczona otrzymuje mieszkania socjalne w pierwszej kolejności to my obywatele tego kraju z naszych podatków będziemy w późniejszych latach nadal utrzymywać alkoholików zulstwo i nierobow a tylko w imię daleko juz przechodzących w patologie chęci rządzenia. Wszak ta zasilkownia to największy elektorat wyborczy tego kraju.

 9. Sto Dwunasty Niedorzecznik prasowy

  Ta opisana pijanica Matka Polka to ani pierwsza, ani co gorsza, nie ostatnia capnięta na „opiece” po kielichu nad swoimi pociechami.
  I co? Każdej zabierać dzieci i umieszczać je w tzw. rodzinach zastępczych?
  Wkrótce mogłoby się okazać, że takich zastępczych rodzin zabraknie

 10. To co napisałeś Narodzie to prawda. Pamiętam z lat dzieciństwa jak mój ojciec z własnej pracy utrzymywał czteroosobowa rodzinę. Teraz pracuje ja i moja żona i po opłatach zostaje nam niewiele. Przez państwo jesteśmy dojeni jak krowy a nasze życie jest na tym samym poziomie co tych nierobow którzy są utrzymywanie przez państwo z naszych podatków.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas