Biłgoraj: Dwójka małych dzieci pod opieką pijanej matki. Kobieta trafiła do izby wytrzeźwień, dzieci do szpitala

Do izby wytrzeźwień trafiła 27-letnia kobieta, w której mieszkaniu odbywała się libacja alkoholowa. Dwójka małych dzieci w wieku 3 miesięcy i 2 lat została przewieziona do szpitala.

Policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Biłgoraja. Ze zgłoszenia wynikało, że odbywa się tam libacja alkoholowa a wewnątrz znajdują się małe dzieci. Pomimo kilkukrotnego pukania mundurowym nikt nie otwierał drzwi. Kiedy w końcu kobieta otworzyła drzwi, policjanci zauważyli, że w mieszkaniu panuje nieporządek a na stole stoją kieliszki zaś na podłodze znajdują się ślady rozbitego szkła.

27-letnia matka dwójki małych dzieci w wieku 3 miesięcy i 2 lat była pod widocznym działaniem alkoholu.

– Dzieci były zaniedbane, miały przemoczone ubranka. Od kobiety, która krzyczała, czuć było woń alkoholu, a w mieszkaniu znajdowały się jeszcze 2 dorosłe osoby pod widocznym działaniem alkoholu. Matka dzieci została doprowadzona do izby wytrzeźwień – informuje asp. Milena Wardach z biłgorajskiej Policji.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Dzieci trafiły do szpitala a o interwencji został powiadomiony MOPS oraz Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Biłgoraju, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

2016-05-10 09:05:09
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

20 komentarzy

 1. Powinni z automatu tracić prawo do 500 zł, no się to przecież elektorat PiS, więc dylemacik…

  • a jakby nie dostała to nie miałaby za co pić? nie rozśmieszajcie mnie, butelka wódki 20 zł i już ma czym się naj…ć.
   Jeśli chodzi o to czy to elektorat pis, proponuje elektoratowi PO zrzec się z 500+. Żal wam, że nie tylko wy dostajecie 500+, tylko inni ludzie też. Zwykła PeOwska zawiść.

 2. Dostała 500+ to hulaj dusza, kto by się dziećmi przejmował

 3. Dostała 500 i ma za co pić. Niestety ta ustawa ma też drugą stronę medalu. Szkoda dzieciaków.

 4. jest kasa jest impreza…

 5. to miała z gwinta pić jak jakaś patologia…..kieliszki muszą być na stole

 6. Przychodzi ojciec do domu i od progu mówi „Dostaliśmy nasze 500+”. Dzieci pytają „Czy to znaczy, że będziemy więcej jeść?”. Na co ojciec „Nie. To znaczy, że ja będę więcej pić!”

 7. Ciekawe ilu jeszcze idiotów poruszy temat 500+ ? Zazdrość wyłazi jak słoma z butów, że im nie dają na prytę za friko. Gamonie jedne, bierzcie się do roboty to i wy się załapiecie. Ale takich tumanów pewnie żadna nie zechce.

  • jak widać już sześciu, a to dopiero początek 😀 bo oni by woleli sami dostać 500, ale za walenie gruchy… 😀

   • Akurat tak się składa, że dostaje 500zl na drugie dziecko, ale nie kupuje za nie wódy tylko opłacam przedszkole.

 8. Takie sytuacje będą się zdazac częściej. Patologusy będą się rozmnażać z prędkością światła tylko w celu zdobycia pieniędzy na alkohol. A obywatele tego kraju którzy pracują nie tylko dla siebie ale też po to by utrzymywać tych gamoni rządowych. To my jesteśmy karani za to, że pracujemy a wynagradzane jest w tym kraju alkoholizm, nierubstwo, lenistwo. To pijaki są w pierwszej kolejności i bez kolejki przyjmowani w szpitalach to patologia zapijaczona otrzymuje mieszkania socjalne w pierwszej kolejności to my obywatele tego kraju z naszych podatków będziemy w późniejszych latach nadal utrzymywać alkoholików zulstwo i nierobow a tylko w imię daleko juz przechodzących w patologie chęci rządzenia. Wszak ta zasilkownia to największy elektorat wyborczy tego kraju.

 9. Sto Dwunasty Niedorzecznik prasowy

  Ta opisana pijanica Matka Polka to ani pierwsza, ani co gorsza, nie ostatnia capnięta na „opiece” po kielichu nad swoimi pociechami.
  I co? Każdej zabierać dzieci i umieszczać je w tzw. rodzinach zastępczych?
  Wkrótce mogłoby się okazać, że takich zastępczych rodzin zabraknie

 10. To co napisałeś Narodzie to prawda. Pamiętam z lat dzieciństwa jak mój ojciec z własnej pracy utrzymywał czteroosobowa rodzinę. Teraz pracuje ja i moja żona i po opłatach zostaje nam niewiele. Przez państwo jesteśmy dojeni jak krowy a nasze życie jest na tym samym poziomie co tych nierobow którzy są utrzymywanie przez państwo z naszych podatków.

 11. Pała tą szmate i jej kompanów razy 10 !

 12. Jakim prawem zabrali ją na wytrzeźwiałke z domu? Była spokojna, nie mordowała nikogo. To juz we własnym domu nie można się napić? To dzisiaj policja będzie zawijać ludzi u Antoniny, Izdora, Symeona bo mają imprezki?

 13. Wczoraj PiS mówił że jednak to 500+ przekracza budżet Państwa.

  • Wyznawcy Kijowskiego, Schetyny i Petru, dla dobra Ojczyzny zapewne zrezygnują z tego programu. Soros im wynagrodzi. Mogą też odciążyć Budżet Państwa rezygnując z subwencji. Czego to oni teraz nie zrobią i obiecają jak koryto się co raz bardziej oddala.

 14. Mam wrażenie, wbrew kilku powyższym wpisom, że taka patologia istniała już przed wprowadzeniem 500+. Natomiast choć daleko mi do PIS, to wydaje mi się, że patologia, pijaństwo i alimenciarstwo to bardziej domena PO i różnych innych KOD- ów…

  • Patologia istniała od zawsze ale teraz dzięki 500+, ma się dobrze i jeszcze bardziej się pogłębi. Po co taki patol ma pracować jak „dobra zmiana” da 500+ na każdego dzbana, tylko chlać i rozmnażać się jak króliki albo jak w afryce.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online