690 680 960

Biłgoraj: Dwójka małych dzieci pod opieką pijanej matki. Kobieta trafiła do izby wytrzeźwień, dzieci do szpitala

Do izby wytrzeźwień trafiła 27-letnia kobieta, w której mieszkaniu odbywała się libacja alkoholowa. Dwójka małych dzieci w wieku 3 miesięcy i 2 lat została przewieziona do szpitala.

Policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Biłgoraja. Ze zgłoszenia wynikało, że odbywa się tam libacja alkoholowa a wewnątrz znajdują się małe dzieci. Pomimo kilkukrotnego pukania mundurowym nikt nie otwierał drzwi. Kiedy w końcu kobieta otworzyła drzwi, policjanci zauważyli, że w mieszkaniu panuje nieporządek a na stole stoją kieliszki zaś na podłodze znajdują się ślady rozbitego szkła.

27-letnia matka dwójki małych dzieci w wieku 3 miesięcy i 2 lat była pod widocznym działaniem alkoholu.

– Dzieci były zaniedbane, miały przemoczone ubranka. Od kobiety, która krzyczała, czuć było woń alkoholu, a w mieszkaniu znajdowały się jeszcze 2 dorosłe osoby pod widocznym działaniem alkoholu. Matka dzieci została doprowadzona do izby wytrzeźwień – informuje asp. Milena Wardach z biłgorajskiej Policji.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Dzieci trafiły do szpitala a o interwencji został powiadomiony MOPS oraz Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Biłgoraju, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

2016-05-10 09:05:09
(fot. ilustr. lublin112.pl)

20 komentarzy

 1. Pała tą szmate i jej kompanów razy 10 !

 2. Jakim prawem zabrali ją na wytrzeźwiałke z domu? Była spokojna, nie mordowała nikogo. To juz we własnym domu nie można się napić? To dzisiaj policja będzie zawijać ludzi u Antoniny, Izdora, Symeona bo mają imprezki?

 3. Wczoraj PiS mówił że jednak to 500+ przekracza budżet Państwa.

  • Wyznawcy Kijowskiego, Schetyny i Petru, dla dobra Ojczyzny zapewne zrezygnują z tego programu. Soros im wynagrodzi. Mogą też odciążyć Budżet Państwa rezygnując z subwencji. Czego to oni teraz nie zrobią i obiecają jak koryto się co raz bardziej oddala.

 4. Mam wrażenie, wbrew kilku powyższym wpisom, że taka patologia istniała już przed wprowadzeniem 500+. Natomiast choć daleko mi do PIS, to wydaje mi się, że patologia, pijaństwo i alimenciarstwo to bardziej domena PO i różnych innych KOD- ów…

  • Patologia istniała od zawsze ale teraz dzięki 500+, ma się dobrze i jeszcze bardziej się pogłębi. Po co taki patol ma pracować jak „dobra zmiana” da 500+ na każdego dzbana, tylko chlać i rozmnażać się jak króliki albo jak w afryce.

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie