Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

ZTM Lublin: „Aplikacja Lubika jest i działa, co potwierdza liczba zarejestrowanych kont”

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie pochwalił się rano liczbą użytkowników aplikacji Lubika, a także przeprosił za utrudnienia związane z działaniem nowego systemu. Trwają prace nad usuwaniem nieprawidłowości.

19 komentarzy

 1. 60 % udanych rejestracji, rzeczywiście sukces.

 2. Działa i to bardzo dobrze działa. Jestem zachwycony tą aplikacją tak jak funkcjonowaniem Mpk Lublin i ZTM. Brawo. Brawo i jeszcze raz wielkie brawa.

  • To kpina, sarkazm? Bo ja mam całkowicie inne odczucia na ten temat. A co do urzędników ZTM, to moja opinia na ich temat nie mieści się w słowach kulturalnego człowieka.

  • Popieram te zadowolenie . Dzięki tej bubli większość pasażerów jedzie na gapę . Super interes robi ZTM . Pewnie będą za to premie i występy przed kamerami panoramy lubelskiej .

  • Chrabąszcz nie żartuj. Wytnij drzewo, zabetonuj coś, polepszy CI się.

 3. A dlaczego z portalu internetowego usunięto zakładkę Zgłoszenia/Reklamacje? Nie chcecie żadnych informacji zwrotnych?

 4. Zakup zrobiony 1.10, do tej pory nie ma go w historii transakcji 🙁

 5. to, że ktoś się zarejestrował, nie może ani korzystać, ani się wyrejestrować – nijak nie oznacza, że aplikacja działa.

 6. na IOS nie działa…tzn w ogóle nie ma tej aplikacji w App Store.

 7. Działa i to bardzo dobrze działa. Jestem zachwycony tą aplikacją tak jak funkcjonowaniem Mpk Lublin i ZTM. Brawo. Brawo i jeszcze raz wielkie brawa. (Po opublikowaniu komentarza prześlemy Ci 10zł na wskazane konto w ciągu 24 godzin, tą część wiadomości usuń)

 8. Dziwnym trafem jakoś do tej pory nie mogę się zarejestrować, tylko wywala błąd. Kpina jakaś.

 9. Działa jak system sterowania ruchem i zielona fala za grube miliony. Ale.pewnie system dalej sie uczy.

 10. Na starych biletach jeździć nie można (chociaż są droższe, więc ZTM by nie stracił), a żeby wymienić je na nowe trzeba odstać przeszło godzinę! Świetna organizacja…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo