Zmieniała pas ruchu, zaczepiła o autobus. Pasażerowie poupadali na podłogę (zdjęcia)

Zmieniając pas ruchu uderzyła w autobus komunikacji miejskiej. W wyniku tego kierowca zaczął gwałtownie hamować, a część pasażerów poupadała na podłogę. Dwoje trafiło pod opiekę ratowników.

25 komentarzy

 1. Trzeba się zawsze trzymac

 2. Ciekawe co na to Ja?

  • Winny jest oczywiście kierowca autobusu. Nie trzeba było hamować! A biedna pani kierująca powinna trafić pod opiekę psychologa.

 3. Znowu kierująca. Nie wie po co są lusterka. Pewnie tłumaczyła że to nie jej wina bo autobus wyskoczył znienacka. A ona włączyła kierunkowskaz wiec dlaczego jej nie wpuścił cham jeden szowinista bez kultury.

 4. Pytanie jak ta patriarchalna *** kierowca autobusu mógł jej nie zjechać? Przecież kobiety są lepszymi kierowcami od facetów i samo to powinno wystarczyć.
  A tak na poważnie dlaczego nie zabiera się z urzędu prawa jazdy i nie kieruje na badania osoby które nie widzą 13 metrowego autobusu? Dla tej baby jazda na farta się skończyła-na szczęście wszyscy żyją bo trafiła na większego.

 5. *** nie kierowca. Myślę, że go zwolnią z komunikacji miejskiej ! Czy wbiegł mu pijany pieszy, dziecko czy jakiś zwierzak pod autobus, że musiał gwałtownie hamować, narażając zdrowie i życie często starszych pasażerów ? Pasażerowie by nawet nie poczuli jak by zepchnął osobówkę. W takich sytuacjach jak ktoś mu zajedzie drogę się nie hamuje !!!

  • Może kierowca myślał, że w pandzie siedzi pietrek… A upośledzonych się nie taranuje.

  • Lecz się pajacu na nogi…. Bo na głowę to już w twoim przypadku nie ma sensu

  • A ty kierując osobówka nie hamujesz w podobnych sytuacjach? Zwykły ludzki odruch. Widzisz niebezpieczeństwo to hamujesz niezależnie czy to autobus czy osobówka. Niby jest takie zalecenie wśród kierowców „dużych” że lepiej nie hamować i taranować ale jednak czynnik ludzki bierze górę.

 6. z Abramowic wyszedłeś na przepustkę? dlaczego? Pietrek dlaczego?

  • Jak kiedyś zęby wybijesz w autobusie jak stanie w miejscu, patrząc oczywiście na smartfona, to zmienisz zdanie. Bo ,,mu ktoś zajedzie drogę”…

 7. Kierowca autobusu zorientowal sie ze walna w pande bez patrzenia w lusterka dla tego dal po hamulcach. Wyjezdzal z zatoki gdzie na przednim zderzaku mial juz fiacika.

 8. Módlmy sie za istoty „rozumne inaczej” poruszające sie samochodami po naszym pięknym mieście. MODLITWA NIE ZASZKODZI, A MOŻE POMOŻE !!! Jest takie stare powiedzenie ” Wpuść cha…. ma do biura to atrament wypije. ( Daj ” czubkowi ” Prawo Jazdy to bałaganu narobi ) Winę ustali Policja – w zależności od „znajomości”.

 9. Mała Panda pokonała wielkiego Mercedesa??? Nie ma jeszcze rozstrzygnięcia policji . Może to autobus zmieniał pas ruchu w myśl zasady duży może więcej ??

 10. Jak to jest, że kierujący tymi najmniejszymi autami jeżdżą najgorzej? Największe problemy z parkowaniem też mają kierujący tymi małymi pierdzikółkami

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!