690 680 960

Zgubił drogę, chciał zawrócić. Zahaczył cysterną z gazem o betonowy murek (zdjęcia)

Kierowca ukraińskiej ciężarówki postawił na nogi lubelskie służby. Mężczyzna zgubił drogę i próbował nawrócić pojazdem w rejonie sklepu sieci IKEA. Zrobił to tak niefortunnie, że zahaczył pojazdem o betonowy murek.

21 komentarzy

 1. Cysterna miała się rozszczelnić po niezauważalnym kontakcie zderzaka z murkiem ? Łooola Bogaaaa

 2. Legancka robota tego

  W zderzak to ty się stuknij 😂nie widziałeś, nie komentuj 😂😎

  • Podniecasz sie bo wreszcie sie do czegoś przydałeś? W miescie inspiracji normą jest wzywanie służb i negocjatora do np. manekina stojącego na gzymsie. Trzeba być niepełnosprawnym umysłowo żeby po podstawie uszkodzeń nie potrafić ocenić co sie stało. Uszkodzenia na wysokości 40cm -też mi zagadka. Jedynym tłumaczeniem jest to ze lepiej dmuchac na zimne w takich przypadkach a komentarze jak twoj zachowaj dla swojej żony.

  • 8888 ma rację. Uderzenie w ten półmetrowy murek z barierką ze zdjęcia, naczepą tej budowy, nie mogło z żadnej strony spowodować uszkodzenia zbiornika czy instalacji. Zbiornik jest za wysoko, wewnątrz obrysu naczepy, a instalacja schowana w głąb. Mogło oberwać jedynie koło, nadkole lub zderzak.
   Przyjrzyj się czasem i pomyśl, zanim zaczniesz ujadać.

 3. ,aa,boKrzycho.paPj

  A pytanie jest takie kto się teraz zatrzyma i pozwoli ci zawrócić ,gdy źle zajechałes , że by taki tir z gazem mógł zawrócić potrzeba kilka radiowozów policji ,by zatrzymali te pędzące na oślep często tabuny samochodów, kiedyś były tabuny koni i mogły stratować,a teraz są watahy,tabuny pędzących samochodów

 4. Propan-butan, propan-butan, mam chytry plan…

 5. Mandat za kolizję, mandat za wprowadzenie w błąd służb o braku zagrożenia…

 6. Już za wywożenie gazu z Polski zabrali się.? Nie wystarczą czołgi, Kraby, broń, paliwo ….

  • Powiem ci tak: wbrew temu co wam putler i spółka kładzie do spłaszczonych łbów,nie jesteście narodem. Nie ma czegoś takiego jak „naród rosyjski”.Jesteście potomkami mongolskich niewolników-zbieraniną euroazjatyckiej dziczy.
   Nigdy nie rozumiecie co to jest demokracja,wolność, nie pojmiecie zasad jakim rządzi się cywilizowany świat. Dlaczego? Bo macie duszę niewolników-zwyrodnialców .Jesteście wrzodem na ciele ziemi i powinniście zostać raz na zawsze wypaleni.

 7. Czy Ikea przeprosiła kierowcę?

 8. Wypowiadają się Ci co nie widzieli. Kierowca tak nieudolnie cofał że uderzył bokiem cysterny w murek po czym zaczął się ulatniać gaz więc wezwanie służb było jak najbardziej uzasadnione.

  • Ty jesteś upośledzony 🙂 ? chyba ze Redakcja dała fotkę innego murku-bo uszkodzenia tego na zdjęciu znajduja sie na wysokości połowy koła od tej cysterny. Było jeszcze wezwać wojsko i saperów.

   • ocenianie sytuacji zza klawiatury na podstawie zdjęć :)))

    • Masz rację! powinien tam pojechać i zobaczyć to samo na żywo!

    • A na jakiej podstawie mam oceniac sytuację. Ośmieszasz się niezle. „Kierowca uderzył bokiem w murek i zaczął się ulatniać gaz” Skad? z koła? Bo nic innego nie mogło zostać uszkodzone na tej wysokości. Juz sie nie kompromituj wiecej i lec wzywac nurków,straz i karetkę do dmuchanej lali w rzece.

 9. ale bzdurne nadgorliwosc gdzie murek a gdzie zbiornik

 10. wcale się nie zgubił – przyjechał do TK MAX kupić trochę towaru na handel

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas