Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech aut na rondzie przy Makro. Jeden z kierowców myślał, że ma pierwszeństwo (zdjęcia)

Przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu na rondzie przy Makro w Lublinie. Zderzyły się tam trzy auta. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

13 komentarzy

 1. Taki duży, a taki głupi…

  • Nic mu nie będzie z county jechał nie zna się jak jeździ się po mieście.
   Pozdro dla Pawełka i grzyba.

  • Ciekawe a znasz stare przysłowie ” wysoki jak brzoza, a głupi jak koza”? Bożenka jak chcesz zabłysnąć swoją inteligencją wrzucając jakiś obcy język to chociaż sprawdź na internecie pisownie, żeby nie było wpadki jak tutaj. Wydaje mi się, że w tym Twoim county „r” nie ma

 2. Jak można nie zauważyć takiego dużego pojazdu i bezmyślnie przed niego wjechać. Samochód nie zatrzyma się w miejscu. Co tym Świętym Krowom po pierwszeństwie, jeżeli skończą w szpitalu lub na cmentarzu?

 3. Może i „myślał”, ale iq nie pozwoliło zmieścić się w standardach.

 4. „(…) wymusił pierwszeństwo przejazdu na pojazdach osuszających rondo” – ale przecież wtedy jeszcze sucho było;-)

 5. ” MYŚLAŁ” że ma pierwszeństwo ” To tak jak ja jak sobie kiedyś popaliłem ( papierosy oczywiście ) to MYŚLAŁEM, że jestem pilotem TU 144 i.. odleciałem !!!

 6. zwykły cymbał

 7. Czy prawo jazdy zostało zatrzymane? Czy tylko mandat i po sprawie? Takich kierowców, którzy „myślą” powinno się eliminować z ruchu drogowego.

 8. Akurat w tym przypadku jakby seicento jechało szybciej to kierowca mogły zostać sprasowany jak ryba w puszcze, gdzie strefa znniotu kończy się chyba na tylnej klapie, a kierowca dogde miałby najwyżej jakieś siniaki albo zadrapania.

 9. W końcu zrobią światła i będą korki …

 10. Tyle jest rond w lbn tyko maro i pniak dzwony brak myslenia

Z kraju