Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Zatrzymali ciężarówkę wiozącą węgiel. „Tak złego stanu technicznego pojazdu dawno nie widzieliśmy” (zdjęcia)

Inspektorzy nie ukrywają, że dalsze poruszanie się tego pojazdu po drogach mogło doprowadzić do katastrofy. Łącznie kontrola stanu technicznego wykazała 14 różnych usterek.

17 komentarzy

 1. A osoba, która podbiła przegląd nie poniesie odpowiedzialności?

  • oczywiście, że nie przecież post komunistyczne partie rządzące POPiSują się ciągle najgłupszymi wymysłami w swoich ustawach jednocześnie obsadzając coraz większą liczbę urzędników = niewolników, którzy właśnie tak wyciągają konsekwencje z nieprzestrzegania przepisów tych ustaw, że efekt jest jaki jest – swojemu krzywdy nie zrobią – pamiętajcie !!

   • na przeglądzie wyglądał jak nówka… to przez sól drogową go tak szybko zżarło… a ty teorie sPiSkowe tu snujesz… i oczy wiście ziemia jest płaska…?

   • Rozczaruje ciebie człowieku, zrodziłeś się z postkomunistycznych plemników.

 2. bimmera szrot bmw jest w jeszcze gorszym, stanie, on ma spaw na spawie bo kiedys w niemczech zawinął się na słupie i złamał w poł wiec go zespawali z dwóch roznych bmw i teraz ten wiesniak zdysa smigo po swojej wsi super szrotem hehheheh

 3. Wyngiel przywieźli. Wyngiel je we wiosce.

 4. Ciekawe czy diagnosta ktory dopuscil toncos do ruchu drogowego poniesie odpowiedzialnosc karna. Przeciez takie usterki nie robia sie w ciagu roku od ostatniego badania!!!!

 5. kiedyś człowiek cieszył się że w ogóle jakikolwiek szrot powiązany na druty gdziekolwiek go zawiezie, jutro zapewne niedziałająca klimatyzacja w ciągniku spowoduje że rolnikowi będzie groziło dożywocie

  • Jeśli ta niedziałająca klimatyzacja będzie poruszać się na takich oponach to powinna być od razu kara śmierci, a nie dożywocie.

 6. Gdyby ta rama była pospawana to naturalne, bo ona jest spawana. A tu ewidentnie inspektorzy nie przyjrzeli się dokładnie, bo to jaskółki zaczęły gniazdo budować ale trafił się wyjazd.

 7. itd jeszcze nie widziało złego stanu pojazdu ……

 8. Krzysztof K. (bo rodo)

  To wszystko przez tą przyczepę rolniczą, kempingową trzeba było podczepić mniej by się rzucał w oczy skład.
  Ten cały jeżdżący gruz powinien jako węgiel pojechać wagonem do huty z 10 lat temu.

 9. brawo dla wlasciciela auta ………

 10. Diagnosta powinien zostać pozbawiony uprawnień do wykonywania badań technicznych pojazdów.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo