690 680 960

Zaatakował kierowcę, gdyż ten ośmielił się użyć klaksonu. Potem twierdził, że został potrącony (zdjęcia)

Awantura pomiędzy pieszym a kierowcą na jednej z ulic Lublina. Ten pierwszy, cały zakrwawiony, wymagał interwencji medycznej. Teraz sprawą zajmują się policjanci.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 19 na ul. Walecznych w Lublinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na wysokości ul. Agrestowej kierowca audi dostrzegł pieszego, który przechodził przez jezdnię w miejscu do tego niedozwolonym. Znajdował się on pod wyraźnym wpływem alkoholu. Zatrzymał się i oczekiwał, aż pieszy zejdzie z jezdni. W pewnym momencie użył klaksonu.

To wywołało u mężczyzny agresję. Podszedł do auta i zaczął szarpać za drzwi od strony pasażera. Wówczas kierowca wysiadł i starał się uspokoić agresora. Ten wtedy swoją złość skierował na niego. Usiłował go uderzyć pięścią w twarz, kiedy jednak kierowca się uchylił, agresor stracił równowagę i upadł na auto uszkadzając lusterko.

O wszystkim została powiadomiona policja. Na wieść o tym agresywny pieszy postanowił oddalić się z miejsca zdarzenia. Kierowca postanowił mu to uniemożliwić, w czym pomogli mu świadkowie. Wywiązała się szamotanina, w trakcie której agresor wyrwał się, jednak po wykonaniu kilku kroków znów stracił równowagę i upadł uderzając z dużą siłą głową o jezdnię.

Błyskawicznie pojawiła się krew. Konieczna okazała się interwencja zespołu ratownictwa medycznego. Po opatrzeniu agresor zarzucił kierowcy audi, że ten…potrącił go, kiedy przechodził po przejściu dla pieszych. Problem w tym, że znajduje się ono kilkadziesiąt metrów od miejsca całego zajścia.

Obecnie na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)

46 komentarzy

 1. Kowida mu przyklepcie, typowe objawy ma.

 2. Nieszczęśliwy wojownik. Chciał przykozaczyć i nie pykło

 3. szkoda lusterka.

 4. pawrowa zwykla

 5. Kolegom powie ze to krew kierowcy😁

 6. ulica Walecznych zobowiązuje

 7. No to teraz: 1.przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, 2.zaatakowanie kierowcy, 3.uszkodzenie mienia, 4.skladanie fałszywych wyjaśnień/ zawiadomienie o przestępstwie którego nie było. BRAWO.

 8. ,aa,boKrzycho.paPj

  jasiek jak zadzwonisz na 112 , że ktoś ci grozi lub cię pobił,lub ci ubliza,,to ten policjant że słuchawki powie ci żebyś zgłosił się do swojej jednostki policji,a tam dzielnicowy czy komendant to koledzy i znajomi tego człowieka i koło się zamyka,jak nie masz układów i znajomości,to możesz zdychać i nikt ci nie pomoże

 9. Przez nowe przepisy pieszym sie w głowach całkiem przewraca. A ten tu to typowy patol cwaniaczek.[***]. Tylko znowusz auta szkoda.

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas