Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jeden wjeżdżał na skrzyżowanie, drugi z niego zjeżdżał. Doszło do zderzenia pojazdów (zdjęcia)

W poniedziałek rano na jednym ze skrzyżowań w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie kolizji występują utrudnienia z przejazdem, na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 10.00 na skrzyżowaniu ul. Grygowej z al. Witosa w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – renaulta i volkswagena. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono kierowca renaulta poruszał się al. Witosa od strony Świdnika. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował oznakowanie i doprowadził do zderzenia z volkswagenem, którego kierujący zjeżdżał z ronda. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, występują spore utrudnienia z przejazdem. Jeden pojazd został usunięty z jezdni, drugi zaś unieruchomiony na jezdni czeka na zabranie przez pomoc drogową.

 

 

4 komentarze

  1. Przecież LSW też jest galeryjka . To po co tutaj przyjeżdżać i dzwonić na rondach .

  2. Bzdura. Uznać należy, że to wjeżdżający jechał „głównym ciągiem komunikacyjnym”. A zjeżdżający jechał jak Święta Krowa. Bez upewnienia się, czy może zjechać bezpiecznie, bo naczytał się głupot o pierwszeństwie. Pierwszeństwie na cmentarz.

  3. Dziadek Józek ze Slamsowa

    Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował oznakowanie i doprowadził do zderzenia… – ignorancja bywa bolesna.
    Również dla kieszeni.

Dodaj komentarz