Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wzrost liczby zakażeń koronawirusem. Woj. mazowieckie i lubelskie w czołówce

Ponownie woj. lubelskie znalazło się w czołówce województw w kraju pod kątem nowych zakażeń koronawirusem. Minionej doby zmarły 282 osoby zmagające się z COVID-19.

65 komentarzy

 1. Dzbany betonowe nie chcą się szczepić to tak będzie.

 2. 16.11.2020 ilość zmarłych 143 osoby
  16.11.2021 ilość zmarłych 282 osoby

  16.11.2020 ilość osób pod respiratorem 2103
  16.11.2021 ilość osób pod respiratorem 1270

  16.11.2020 zajęte łóżka 22458
  16.11.2021 zajęte łóżka 14906

  • Zauważ, że 16.11.2020 to był poniedziałek, a więc ilość zgonów była zaniżona po weekendzie i nie można jej tak po prostu porównać z dzisiejszą wartością. Zarówno dzień wcześniej jak i dzień później ilość zgonów wyniosła ponad 300.

   • nie rozumiem??? czyli że co śmiercionośny wirus, który trupem kładzie każdego (zaszczepionych nie!!) kiedy chce i gdzie chce patrzy na to jaki jest dzień tygodnia?!
    ewidentnie widać od samego początku tej mistyfikacji, że wszystko jest kreowane przez odpowiednich decydentów na całym świecie…
    jeszcze chwila i jeszcze więcej będzie ludzi umierać bo są nieleczeni, niediagnozowani, załamani nerwowo i finansowo za chwilę również będzie większość z nas cierpiała – oczywiście nie ci co handlują artykułami „covidowymi”

    • Twój foliarski móżdżek już pracuje na pełnych obrotach i wymyśla kolejne teorie spiskowe, a wyjaśnienie tego fenomenu jest bardzo proste – w dni wolne od pracy wykonuje się mniej testów, co przyznaje samo MZ.

 3. Nie rozumiem, po co wciąż podaje się te dane, jeżeli nie ma żadnych konsekwencji, rząd sobie z tego nic nie robi. Dziś 16 tysięcy, jutro 25 i co z tego? Codziennie to samo.

  • Jakby tego nie było. To ludzie chodziliby bez masek. Nie bali by się, nie szczepili. Biznes musi się kręcić. Szczepionych nie bada się na kowid. Nie robi się testów na przeciwciała. Nie chroni się osób starszych i schorowanych. Liczy się kasa kasa kasa. Testy mają być robione (ile ich zakupiono?) i szpryca ma się sprzedać. Reszta się nie liczy.

 4. A gdzie stop, ten od plandemii?

 5. Niedługo się już pandemia skończy, zaczynają winić zmiany klimatyczne za wszystkie możliwe choroby czy śmierci.

 6. W minioną niedziele na kraśnickiej nie przyjęli na sor kobiety z bólem brzucha i gorączką bo szybki test (10 do 15 minut) wyszedł pozytywny. Ok ale gdy zgłosiła to do sanepidu to nie uznali tego wyniku bo tego rodzaju testy nie są dla nich wiarygodne. W poniedziałek test został powtórzony zalecany przez sanepid i wynik wyszedł ujemny. Kobieta bez pomocy lekarza w domu czeka na teleporadę. Ja tego nie ogarniam .

  • Nie ma innych chorób, jest tylko koronawirus. A plandemia tak szybko zmienia narrację, że użyteczni idioci sami się gubią co i jak.

 7. trafione w punkt !!

  jakby ludzie mieli się zaszczepić tylko dla swojego zdrowia to byłoby ich tyle co na początku się zapisywało w kolejkę czyli niewiele % całego narodu.

  teraz wychodzi kto jest sprzedajną świnią bez honoru, woli walki o lepszą wolną przyszłość – niestety mam wrażenie że wolni ludzi przegrają tą walkę i socjalizm tak pręznie się rozwijający tryumfuje (a to tylko przedsionek do totalitaryzmu), wolę umrzeć wolny niż żyć jak niewolnik wszystkiego i wszystkich.
  Zdrówka!!!

 8. U mnie w pracy kowid mają tylko zaszczepieni- o co chodzi? Niezaszczepieni których już wytykali palcami chodzą zdrowi i pracują…. Nadal obserwuję i próbuję wyciągnąć wnioski

 9. STOP plandemii ma rację, trzeba zaprzestać jakiejkolwiek diagnostyki i wszyscy będą zdrowi
  Nie będzie raka, zawałów i innych paskudnych choroby
  Dobry kierunek

  • Najlepiej zacząć diagnozować każde przeziębienie. Stefanku czemu tak się boisz tego kovida? Z własnego doświadczenia wiem, że to nic strasznego. Po której dawce przestaniesz się bać?

 10. Ogólnonarodowe Koronaparty im. Jana Pawła II pod patronatem Ministra Zdrowia, Adama Niedzielskiego.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo