Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wymusiła pierwszeństwo, zderzyła się z motocyklem. Dwie osoby w szpitalu

Nieprzytomna motocyklistka została śmigłowcem przetransportowana do lubelskiego szpitala, po tym jak kierująca volkswagenem wymusiła pierwszeństwo przejazdu. Wypadek miał miejsce wczoraj w Rykach.

Do wypadku doszło w niedzielę w południe ul. Słowackiego w Rykach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobowym volkswagenem kobieta, wykonując manewr skrętu, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu motocyklowi. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Zadysponowano także Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Motocyklem podróżowały dwie osoby, 19-latka oraz 15-letni pasażer. Kobieta w poważnym stanie została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Jej pasażer, będący w lepszym stanie, karetką także trafił do szpitala.

Kierująca motocyklem, jak też 30-letnia mieszkanka pow. garwolińskiego, która kierowała samochodem, były trzeźwe. Policjanci ustalają teraz dokładne okoliczności zdarzenia. Droga w miejscu wypadku byłą przez kilka godzin całkowicie zablokowana.

(fot. policja)
2015-10-05 20:48:30

18 komentarzy

  1. Kierująca motocyklem, jak też 30-letnia mieszkanka pow. garwolińskiego, która kierowała samochodem, byli trzeźwi. – chyba były trzeźwe ?

  2. Pasja, adrenalina, poczucie wolności pleciecie take bzdety, że aż żal. Naćpaj się jak chcesz mieć odlot, a nie narażaj osób postronnych na wypadek i traumę do końca życia. Kamil, jeżdżą o północy całe hordy tych pasjonatów z każdego tłumika wali po 100dB i żądasz jeszcze dla nich szacunku skoro oni dla innych go nie mają? Powiedz jak odróżnić dzikusa od pasjonaty, bo ja na ulicy widzę samych dzikusów.

Z kraju