Wymusiła pierwszeństwo, zderzyła się z motocyklem. Dwie osoby w szpitalu

Nieprzytomna motocyklistka została śmigłowcem przetransportowana do lubelskiego szpitala, po tym jak kierująca volkswagenem wymusiła pierwszeństwo przejazdu. Wypadek miał miejsce wczoraj w Rykach.

Do wypadku doszło w niedzielę w południe ul. Słowackiego w Rykach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobowym volkswagenem kobieta, wykonując manewr skrętu, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu motocyklowi. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Zadysponowano także Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Motocyklem podróżowały dwie osoby, 19-latka oraz 15-letni pasażer. Kobieta w poważnym stanie została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Jej pasażer, będący w lepszym stanie, karetką także trafił do szpitala.

Kierująca motocyklem, jak też 30-letnia mieszkanka pow. garwolińskiego, która kierowała samochodem, były trzeźwe. Policjanci ustalają teraz dokładne okoliczności zdarzenia. Droga w miejscu wypadku byłą przez kilka godzin całkowicie zablokowana.

(fot. policja)
2015-10-05 20:48:30

18 komentarzy

 1. Kierująca motocyklem, jak też 30-letnia mieszkanka pow. garwolińskiego, która kierowała samochodem, byli trzeźwi. – chyba były trzeźwe ?

 2. Pasja, adrenalina, poczucie wolności pleciecie take bzdety, że aż żal. Naćpaj się jak chcesz mieć odlot, a nie narażaj osób postronnych na wypadek i traumę do końca życia. Kamil, jeżdżą o północy całe hordy tych pasjonatów z każdego tłumika wali po 100dB i żądasz jeszcze dla nich szacunku skoro oni dla innych go nie mają? Powiedz jak odróżnić dzikusa od pasjonaty, bo ja na ulicy widzę samych dzikusów.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7507zł -0.01%
  • GBP 5.1516zł 0.55%
  • EUR 4.5468zł -0.06%
  • CHF 4.2215zł 0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL