Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wykonawca jest, prace ruszą wiosną. Ul. Węglarza zostanie przedłużona do ul. Trześniowskiej

Za dwa lata ul. Węglarza ma zostać przedłużona w stronę dzielnicy Ponikwoda. Usprawni to ruch drogowy w tym rejonie miasta oraz zapewni mieszkańcom lepszy dostęp do komunikacji miejskiej.

21 komentarzy

 1. Myślę że za galerią Vivo na ulicy działkowej bardziej by się przydał asfalt i infrastruktura bo jest to centrum miasta czekamy panie Prezydencie lublina

 2. 2025 pazdziernik,czyli trzeba dodac 1,5 roku wiec na lato 2027 bedzie

 3. To będzie już ul. Kłopotowskiego.

 4. Dewelopery będą zabijać się teraz o działki.

 5. Węglarza to taka trasa po obrzeżach miasta. A kiedy wreszcie ul. J. Sowińskiego doczeka się jakiegoś remontu? Dziwię się kierowcom MPK że jeszcze chcą jeździć po tej zrujnowanej nawierzchni.

  • Zapraszam na ulicę sąsiadujące z tą Trześniowską, to wtedy Pan/Pani zrozumie, czemu tak ważny jest ten brakujący odcinek, nie mówiąc o odległości przystanku „Trześniowską” od ludzi mieszkających na samej Trześniowskiej.
   Inna sprawa, to szybka urbanizacja tego terenu.

  • Nie obrzeża tylko proszę spróbować przejechać przez to skrzyżowanie w godzinach szczytu- jest to alternatywa dla zakorkowanej Spółdzielczości Pracy, objazd na Czechów lub w kierunku Lubartowa

 6. Czy w tym roku ruszy planowany remont ul. Zorzy ? Wg tego co pisaliście jakiś czas temu, prace miały się rozpocząć jeszcze w tym roku.

  • Jaka aternatywa? Dla kogo?
   Większość będzie jechała od strony Trześnuowskiej w stronę Czechowa lub centrum i utknie albo przed Spółdzielczości ( dożynkowa lub Węglarza) lub na Tzrśniowskiej przed Koryzonowej jeśli spróbuje przejechać przez Kalinę. To nie jest żadne udrożnienie. To tylko droga dla nowych deweloperskich bloków łącząca z zakorkowanymi skrzyżowaniami.

 7. Szybciej do agencji

 8. Na tym skrzyżowaniu proszę rondo zrobić a nie światła.

 9. Nie będzie ronda niestety. Będą światła, czyli kolejne niedrożne skrzyżowanie, gdzie będą korki.

  • Oczywiście brak skrzyżowania o ruchu okrężnym to jakaś porażka.
   Po co światła? Żeby tłok był większy i utrudniona przejezdność?

 10. W artykule jest napisane że usprawni to dojazd do przystanku kolejowego . Prawda taka że droga do przystanku kolejowego to prowizorka a z planów robót wynika że nie będzie robiona .

Dodaj komentarz

Z kraju