Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kia uderzyła w przepust i dachowała. Groźne zdarzenie drogowe w Parczewie

W czwartek rano w Parczewie doszło do dachowania auta osobowego. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał, sprawczyni została ukarana mandatem.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 8.00 na ul. Kościelnej w Parczewie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. W rejonie zdarzenia ratownicy zastali leżący na dachu samochód marki Kia.

– Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 61-latka kierująca samochodem osobowym marki Kia nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, a następnie uderzyła w przepust wywracając pojazd – relacjonuje sierżant sztabowy Anna Borowik z parczewskiej Policji.

Na szczęście kobieta nie odniosła żadnych obrażeń. Była trzeźwa. 61-latka została ukarana mandatem karnym kredytowanym.

– Apelujemy do kierowców o wzmożoną czujność i ostrożną jazdę, a także dostosowanie prędkości do obecnie panujących warunków zarówno atmosferycznych, jak i drogowych. Niestety nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych do jakich dochodzi na naszych drogach – dodaje sierżant sztabowy Anna Borowik.

PRZECZYTAJ

Rozpoczynają się zintensyfikowane kontrole giełd rolno-spożywczych w Polsce

Autor: redakcja

11 komentarzy

 1. No takie auta to nie zakręcajom

 2. Joe Dee Foster

  -„Udezyla , dachowala ” … Odkad pojazdy maja plec ?!

  • Nie kompromituj się baranie

  • chłop ze Spiczyna

   do Joe Dee Foster, przesylabizowałem dwa razy artykuł, ale nie doczytałem się aby była jakaś wzmianka o plecach.

   • A o takim słowie jak płeć słyszałeś? Może ma wyłączone polskie znaki i z płci wyszły Ci plecy.

 3. Nie zabierać pj może kogoś zabije

 4. Wypadek był przy mojej posesji.Nic by się nie stało gdyby nie bezsensowny przepust który tam jest nie potrzebny!Brawo ZDW.

 5. Wieśniak (w gumofilcach z ostrogami)

  A to figlara, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi, dzięki Bogu straciła panowanie nad pojazdem, a następnie uderzyła w przepust wywracając pojazd (to już trzeba umieć).

 6. Rowy jakby u nas lało codziennie i przepusty głębokie jak studnia.

Dodaj komentarz