Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wyczyny dwóch kierowców na trasie Piaski – Chełm. Na tym odcinku dochodzi do tragicznych wypadków (wideo)

Od kolejnego Czytelnika otrzymaliśmy nagrania z prośbą o publikację ku przestrodze. Widać na nich wyczyny kierowców dwóch pojazdów osobowych, na trasie Piaski – Chełm.

37 komentarzy

 1. Po tym pokażie to powinni na rower się pszesiąść.

 2. I co, i co, policja na to ??? Zainteresowali się, czy normalnie, po polsku, olali ?

  • przecież te niebieskie pałki jedyne co potrafią, to kazać przyjść na komendę, BO PRZECIEŻ WYSŁANIE MAILA Z FILMEM I ZE SWOIMI DANYMI OSOBOWYMI NIE WYSTARCZY DO WYSTAWIENIA MANDATU TAKIEMU PIRATOWI DROGOWEGO, TRZEBA JESZCZE PRZYJŚĆ DO JAŚNIE POLICMAJSTRÓW NA PÓŁNOCNEJ I PRZEPROSIĆ ZA TO, ŻE SIĘ IM D**Ę ZAWRACA.

   • takie jest prawo – to nie ich wina

    • g***o, nie prawo – jak wysłałem filmik, gdzie akcja działa się w lubartowskim, to nikt mnie z lubartowskiej komendy nie wzywał. Ba, miesiąc po wysłaniu powiadomili mnie listownie, że nagrany knyp się przyznał i dostał taki mandat z kwotą oraz liczbą punktów, jakie mu doszły na konto! Po prostu te z Lublina to są wyjątkowe biurwy i tyle!!

 3. Ciekawe gdzie wyprzedzał nagrywający że cały czas za nimi jedzie.

 4. Od nowego roku za wyprzedzanie na zakazie – 1000 zł, w przypadku recydywy 2000 zł, Nie wiem, ile punktów, ale chyba 10.

  Kozaczą póki mogą. Ostatnie ich podrygi. Od nowego roku rozpocznie się wielka społeczna kampania „Zabierz drogowemu bandycie prawo jazdy”. Zgłaszanie nagrań z kamerki będzie samą przyjemnością.

  • Aha, przypominam też, że:
   – punkty będą zerować się po upłynięciu 24, a nie 12 miesięcy,
   – nie od dnia otrzymania mandatu, ale od daty opłacenia grzywny,
   – nie będzie można zmniejszyć ich liczby żadnymi szkoleniami w WORD-zie.

  • zgłaszanie nagrań z kamerki nie jest przyjemnością. Podstawiasz im pod gębę twardy dowód przewinienia innego kierowcy, a oni jeszcze chcą, żeby przyjechać na komendę na północną by 1. potwierdzić osobiście, że ja to ja 2. oni nie umieją otwierać filmów z YT
   no przecież to jest żenada totalna tym bardziej, że można to zrobić tylko od 7:30 do 15:30

   • Jeśli zgłasza się e-mailem, to nie przeczę – może tak być. Policjanci są różni i niektórych nawet najprostsze zadanie przerasta. Dlatego ja zawsze zgłaszam osobiście. Dzięki temu nie muszę już się fatygować, jakby moją wiadomość odebrała jakaś niemota.

    • No jak na razie ci z Północnej w Lublinie są liderami w nieogarnianiu mailowych zgłoszeń. Odwrotnie z Lubartowa – ja im wysyłam film, a oni mnie tylko informują, że sprawca przyjął mandat na taką kwotę i taką liczbę punktów. I nawet ani razu nie byłem na tamtejszej komendzie!!

 5. Franciszek z Lublina

  Jeden lepszy od drugiego, prawko powinni włożyć do lays cebulkowych

 6. Nie znamy wszystkich faktów, może to zapracowany poseł PiS pędził, a wiadomo im można

 7. Zabrać lejce i wieśniaki do busów

 8. Jak to ku przestrodze? Jakiś morał z tego wynika? Zakończyli tę jazdę w rowie? Jechali niezgodnie z przepisami i pojechali dalej. To raczej film instruktażowy – jedź byle jak bo i tak dojedziesz do celu.

 9. Jedyna ścieżka kariery w Chełmie to droga 12 do Lublina.

 10. Bez wyprzedzania do celu nie dojedziesz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo